Salas novadā izņem nelikumīgus zvejas tīklus

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki 5. jūnijā veica profilaktiska rakstura pārbaudi Vīķu ezerā, kur tika izņemti nelikumīgas izcelsmes zvejas tīkli.

Piektdien, 5. jūnijā, Salas novada Sēlpils pagasta Vīķu ezerā tika konstatēti nelikumīgas izcelsmes zvejas tīkli bez jebkādiem marķējumiem aptuveni 300 m garumā.     

            Saistībā ar notikušo policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību par zveju iekšējos ūdeņos bez attiecīgas atļaujas, aizliegtā vietā, aizliegtā laikā vai ar aizliegtiem rīkiem vai paņēmieniem, un tiek skaidrota iespējamā vainīgā persona. Par šādu pārkāpumu fiziskām personām uzliek naudas sodu no 280 līdz 700 eiro apmērā, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tai skaitā peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas, un atņem zvejas tiesības uz laiku līdz trim gadiem vai bez tiesību atņemšanas.

            Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un, sastopoties ar maluzvejniecību, informēt par to policiju, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Dace Kalniņa
Valsts policija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums