Valsts policija Kurzemē konfiscē 90 tūkstošus cigarešu


foto;ogena.net
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas marta beigās un aprīļa sākumā no nelegālās aprites izņēma 90 800 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, šobrīd turpinās izmeklēšana uzsāktajos kriminālprocesos.

Šā gada marta beigās Valsts policijas amatpersonas Talsu novadā aizturēja kādu vīrieti, kurš aizturēšanas laikā pārvadāja 70 000 cigaretes jeb 3 500 cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Kriminālprocesa ietvaros tika konfiscētas cigaretes, izņemts transportlīdzeklis, mobilais telefons un skaidra nauda – vairāki simti eiro. Vīrietis ir ventspilnieks un jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, izdarot administratīvo pārkāpumu. Šobrīd vīrietim ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Savukārt aprīļa sākumā Valsts policijas amatpersonas kriminālprocesa ietvaros veica kratīšanu kāda vīrieša īpašumos Liepājā, un izņēma 20 800 cigaretes jeb 1 040 cigarešu paciņas, 5 litrus spirta un vairāk kā desmit dažādu kalibru kaujas patronas. Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Abos kriminālprocesos turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

 

VP Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums