Tērvetes novadā atklāj marihuānas audzētavu


foto;Valsts policija
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa amatpersonas atklājušas speciāli aprīkotu marihuānas audzētavu Tērvetes novada Augstkalnes pagastā. Par šī noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu policisti aizturēja vienu personu un izņēma 60 marihuānas stādus un aprīkojumu marihuānas audzēšanai.

Aizvadītajā nedēļā, 18. martā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa amatpersonas, apsekojot neapsaimniekotas ēkas Tērvetes novada Augstkalnes pagastā, vienā no būvēm atklāja speciāli aprīkotu marihuānas audzētavu. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kurš turpmākās izmeklēšanas laikā kvalificēts pēc Krimināllikuma 256. panta otrās daļas – par  narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā likumsargi Augstkalnes pagastā un Rīgā kopumā veica 10 kratīšanas, kuru laikā tika izņemti 60 marihuānas stādi un aprīkojums marihuānas audzēšanai, un par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts agrāk nesodīts 1991. gadā dzimis Rīgas iedzīvotājs. Šobrīd viņam kriminālprocesā piemērots aizdomās turētā statuss un ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums