Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā mantas bojāšanu un zādzību no īpašuma Ventspilī


foto;Valsts policija
Pagājušā gada janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Ventspilī, kādā īpašumā, izsitot logu, ir notikusi zādzība. Ar šīm darbībām cietušajam tika nodarīti aptuveni 400 eiro lieli materiālie zaudējumi. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pagājušā gada 18. janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, kāda persona, ieejot neapdzīvotā nekustamā īpašuma nožogotā teritorijā Ventspilī, izsita dubultā loga rūti, kas savieno dzīvojamās mājas priekšnamu ar dzīvojamām telpām. Pa izsistā loga aili persona iekļuva mājas dzīvojamās telpās un izdarīja zādzību, paņemot vairākas mantas – trimmeri, elektrisko sūkni, elektrisko skrūvgriezi, leņķa slīpmašīnu un citas mantas, ar šīm darbībām cietušajam radot aptuveni 400 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, noteica nepieciešamās ekspertīzes un pēc ekspertīžu atzinuma saņemšanas, uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu. Tika noskaidrots, ka vīrietis jau izcieš sodu cietumā par citu noziedzīgu nodarījumu. Tāpat viņš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā un ticis sodīts.

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par svešas mantas tīšu bojāšanu un par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas. Saskaņā ar Krimināllikumu, bargākais iespējamais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem. Soda apmēru noteiks tiesa.

VP Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums