Valsts policija nedēļas nogalē Kuldīgā veica pārbaudes narkotisko vielu jomā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Satiksmes uzraudzības rotas un Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonām, kā arī Valsts robežsardzes kinologu pārbaudīja transportlīdzekļus un to vadītājus. Šajā profilaktiskajā pasākumā tika pārbaudīts, vai transportlīdzekļu vadītāji nav sēdušies pie stūres, būdami narkotisko vielu ietekmē. Tāpat kinologs ar suni pārbaudīja, vai automašīnā neatrodas aizliegtas vielas.

Sestdien profilaktiskā pasākuma laikā Kuldīgā suns norādīja uz divām automašīnām, kurās arī tika konstatēti aizdomīgi iepakojumi ar, iespējams, narkotiskajām vielām. Vienā automašīnā tika konstatēti seši plastikāta maisiņi un viena tablete, savukārt otrā automašīnā tika atrastas narkotisko vielu lietošanas ierīces. Valsts policijā par šiem gadījumiem ir uzsākti kriminālprocesi un noteiktas ekspertīzes.

Tāpat suns norādīja uz piecām personām Kuldīgas pilsētā, kuras, iespējams, ir atradušās narkotisko vielu ietekmē. Lai noteiktu šo faktu, personas tika nogādātas ekspertīzes veikšanai un Valsts policijā par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības.

Valsts policija izsaka Valsts robežsardzes amatpersonām par sadarbību profilaktiskā pasākuma laikā.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums