Zemgales policisti atklāja divas nelegālo akcizēto preču glabātuves


Publicitātes foto
Strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, šī gada 13.martā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki, uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, veica sankcionētas kratīšanas - Jelgavas novadā, Svētes pagastā un Rīgā. Kratīšanu laikā, policisti atsavināja 63 720 nelegālās cigaretes "Rothmans", "Premjer", "Prince Rich Taste", "Marlboro", "NZ", "NZ Gold", "NZ Black" un "Winston Blue", ar Baltkrievijas, Uzbekistānas un Ukrainas akcīzes markām. Papildus tam, policisti atsavināja arī 155.1 litru šķidruma, ar alkoholam raksturīgu smaku, kurš bija pildīts 0,5, 0,7 un 1 litra tilpuma pudelēs ar nosaukumiem - "Argo", "Blagoff Premium", "Zolotaja Kolekcija", "Stolicnaya", "Bells", "Black&White", "Captain Morgan" un "ZK" bez Latvijas akcīzes markām. Izņemtais šķidrums nosūtīts uz ekspertīzi. Sākotnējā informācija liecina, ka uzglabātās nelegālās akcizētās preces bija paredzēts izplatīt Zemgales reģionā.


Publicitātes foto

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, policisti aizturēja 1963.gadā dzimušu rīdzinieku, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Kriminālprocess uzsākts par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Kriminālprocesa ietvaros, tiks pārbaudīta arī vīrieša saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā un lūdz iedzīvotājus ziņot, ja ir informācija par nelegālo akcizēto preču pārvietošanu, tirdzniecību vai uzglabāšanu, zvanot pa tālruni 110.

Nelegālo akcizēto preču tirdzniecības vietas var ātri un ērti atzīmēt arī Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē [u]http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/[/u]

 

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās [u]Latvijas valsts pārvaldes iestādes[/u], kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā [u]www.atkrapies.lv[/u].

Valsts policija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli