Valsts policija pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par vardarbību pret bērnu


...policija...foto;delfi.lv
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas šā gada janvārī uzsāka kriminālprocesu par to, ka vectēvs, būdams alkohola reibumā, nodarīja maznozīmīgus miesas bojājumus savam četrgadīgajam mazdēlam, ar varu ieliekot viņu mucā. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Šā gada janvārī Valsts policijas Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas uzsāka kriminālprocesu par cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos pret mazgadīgo. Izmeklēšanā noskaidrots, ka janvāra sākumā kāds četrus gadus jauns zēns ticis atstāts pieskatīšanai pie vecvecākiem Ezeres pagastā. Zēna vectēvs, atrodoties savā dzīvesvietā, visas dienas garumā lietoja alkoholiskos dzērienus, kā ietekmē viņš bez motivēta iemesla saķēra mazdēlu aiz rokas un izveda ārā no mājas. Viņš zēnu ielika turpat pie mājas esošā tukšā lietus notekūdeņu mucā. Zēns, izvairoties no vectēva satvēriena, pret mucas malu nobrāza seju, kā rezultātā guva maznozīmīgus miesas bojājumus.

Zēna vectēvs iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā un savu vainu atzīst, kā arī izdarīto nožēlo. Vīrietim ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Soda apmēru noteiks tiesa.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli