Latvijas uzņēmums 123 Drivers pirmais Eiropā piedāvā unikālu pasažieru pārvadājumu servisu

Latvijas uzņēmums SIA 123 Drivers Ltd., kas nodrošina taksometru un gidu pakalpojumus lielākajās Eiropas pilsētās, ceļotājiem piedāvā jaunu, unikālu pakalpojumu – iespēju pirms lidojuma rezervēt taksometru lielākajās Eiropas pilsētās braucienam no lidostas uz savu izvēlēto galamērķi.

Taksometru un gidu rezervācijas pakalpojumus iespējams iegādāties 123 Drivers informācijas stendā starptautiskajā lidostā Rīga. Šobrīd SIA 123 Drivers Ltd. ir vienīgais šāda servisa sniedzējs Eiropā.

Pasažieru pārvadājumu pakalpojumus SIA 123 Drivers Ltd. realizē sadarbībā ar starptautisko transporta kompāniju Amitours, nodrošinot klientiem taksometru un gidu pakalpojumus lielākajās Eiropas pilsētās – tostarp Londonā, Parīzē, Ženēvā, Berlīnē, Barselonā un Romā, kā arī Maskavā un Pēterburgā.

Pasažieru pārvadājumu pakalpojumus sniedz latviski, krieviski un angliski runājoši taksometru šoferi.

"Mūsu piedāvātais serviss ir vērsts uz klientu ērtību un laika ekonomiju. Piemēram, pirms izlidošanas no Rīgas uz Londonu, klients lidostā Rīga var pasūtīt pārvadājuma pakalpojumu no lidostas Londonā uz sev nepieciešamo adresi. Ierodoties Londonā, pie izejas no lidostas termināļa klientu jau sagaidīs latviski runājošs šoferis. Klientam vairs nav jāuztraucas par to, kā saprast sabiedriskā transporta sistēmu, nav jāraizējas par bagāžu, vietējā taksometra meklēšanu vai jābaidās par lieliem transporta izdevumiem," stāsta SIA 123 Drivers Ltd. pārstāvis Kaspars Sīmanis.

Pērkot pārvadājuma pakalpojumu starptautiskajā lidostā Rīga, tiek samaksāta fiksēta summa, kas nemainās arī tajos gadījumos, ja taksim, piemēram, gadās iekļūt sastrēgumā vai aizkavējas lidmašīnas reiss. 123 Drivers stendā starptautiskajā lidostā Rīga klientiem ir iespēja rezervēt taksometru un gidu pakalpojumus, iegūt dažādus informatīvus materiālus par lielākajām Eiropas pilsētām, kā arī pieteikties darbā uzņēmumā 123 Drivers.

"Šobrīd latviešu šoferi strādā par taksometru vadītājiem Parīzē, Londonā, Ženēvā, kā arī citās Eiropas pilsētās. Nodrošinot savus pakalpojumus arvien vairāk Eiropas pilsētu, notiek strauja uzņēmuma attīstība. Mūsu plāni ir ambiciozi, tāpēc šobrīd aicinām darbā jaunus šoferus no Latvijas, piedāvājot komfortablus darba apstākļus, labiekārtotu dzīvesvietu Londonas tuvējā centrā un stabilu atalgojumu," saka K. Sīmanis.

Par SIA 123 Drivers Ltd.
123 Drivers ir Latvijas uzņēmums, dibināts 2003. gadā. Sadarbībā ar partneriem – transporta kompāniju Amitours – 123 Drivers nodrošina biznesa klases pasažieru pārvadājumus Eiropas lielākajās pilsētās: Londonā, Parīzē, Berlīnē, Ženēvā, Barselonā, Romā, kā arī Maskavā un Pēterburgā. Klientiem tiek piedāvāti latviski, krieviski un angliski runājošu taksometra šoferu un gidu pakalpojumi.

Edgars Gertners
SIA 123 Drivers Ltd. sabiedrisko attiecību speciālists
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli