airBaltic un Sixt uzsākuši sadarbību, lai klientiem piedāvātu ērtāku ceļošanu

Rīga. Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic un viens no Eiropas vadošajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Sixt uzsākuši sadarbību, lai klientiem piedāvātu ērtākas ceļojumu iespējas.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: "airBaltic.com ir ceļojumu lielveikals, kas piedāvā visu nepieciešamo atpūtas un biznesa braucieniem - lidojumu biļetes, viesnīcu rezervācijas, apdrošināšanu, saulesbrilles atpūtai pludmalē, un pat rozes lidojuma laikā.


Sixt kā ieteicamā sadarbības partnera izvēle bija loģisks lēmums, jo Sixt piedāvā uzticamu auto nomas servisu visos 60 airBaltic lidojumu galamērķos Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs."

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: "Starptautiska līmeņa sadarbības uzsākšana ar airBaltic ir būtisks solis klientu ērtību uzlabošanā. Sixt nodrošina premium klases auto nomu par izdevīgu cenu, un mums ir svarīgi sniegt papildu priekšrocības mūsu sadarbības partneru klientiem visā pasaulē. Esmu gandarīts, ka airBaltic ir izvēlējies Sixt kā ieteicamo auto nomas partneri, un esmu pārliecināts, ka klienti novērtēs tā saucamo "one-stop-shop" apkalpošanu – iespēju vienlaicīgi rezervēt gan auto nomu, gan aviobiļetes izvēlētajā galamērķī."

Lai atzīmētu noslēgto sadarbību starp airBaltic un Sixt, BalticMiles lojalitātes programmas dalībnieki par katru nomas darījumu visā pasaulē saņems divkāršu skaitu BalticMiles punktu.

airBaltic apkalpo vairāk nekā 60 galamērķus no savas mītnes bāzes Rīgā, Latvijā. No katra šī galamērķa airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz savu tīklu, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus.

Īsi par airBaltic:
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas.

airBaltic ir Gada aviokompānija 2009/2010 (Zelta balva) – šo balvu piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs – starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā.

airBaltic saņēma īpašu tendenču noteicēja (Pacesetter Award 2010) balvu vispasaules zemo cenu aviokompāniju apbalvojumā The Budgies World Low Cost Airline Awards par sasniegumiem hibrīdas aviokompānijas statusā.

Īsi par Sixt:
Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Pašlaik Sixt ir pieejams vairāk nekā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt ir viens no lielākajiem auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumu sniedzējiem, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gada jūnijā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau vairāk nekā astoņus gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu. Vairāk par uzņēmumu: http://www.sixt.lv.

Jānis Vanags
Korporatīvo komunikāciju viceprezidents
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta Rīga

Arnis Jaudzems
Sixt vadītājs Baltijas valstīs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana