Sieviešu skaistumam nav robežu!

Katra sieviete vēlas būt skaista un iekārojama, it sevišķi, kad iestājas pavasaris un siltie saules stari atmodina ne tikai dabu, bet arī katru no mums. Pēkšņi mums parādās nevaldāma vēlme doties pavasara šoppingā un nomainīt savu drūmo ziemas garderobi pret kaut ko krāsainu un spilgtu.

Tomēr, lai izceltu un pasvītrotu savu unikālo stilu ar košu apģērbu būs vien par maz, kopējā tēla noslīpēšanai būs nepieciešams arī atbilstošs grims.

Tas būs īpaši viegli, jo mēs Jums esam sagatavojuši noderīgu video pamācību ciklu, kas ļaus izveidot brīnišķīgu make-up, kas būs piemērots tieši Jūsu sejas vaibstiem, kā arī sniegs ieskatu jaunākajās make-up tendencēs. Neaizmirstiet, ka make-ups ir īsta māksla, līdz ar to ļaujaties radošumam un iedvesmai, ko sniedz pavasaris, padarot savu dzīvi košāku un krāsaināku!


Pirmajā video nodarbībā Jums ir iespēja atklāt grima bāzes veidošanas noslēpumus, kas ir svarīgs pamats make-up veidošanā. Šajā make-up veidošanas posmā svarīgi ir pievērst uzmanību savai sejas formai, pareizi to koriģējot. Ieskatu šajā nodarbībā Jūs varat gūt šeit: http://youtu.be/M-N7WjRaMJw

Otrajā video nodarbībā mēs turpinām veidot četrus burvīgus make-up, uzmanība jau pievēršot acu zonai.

Šajā nodarbībā Jums ir iespēja uzzināt to, kā koriģēt un akcentēt uzacis, kā arī Jūs varat apgūt populārākās acu make-up tehnikas – klasisko variantu, kur acis tiks izceltas ar kontūrlīnijas palīdzību, dūmakaino acu jeb smokey eyes un "banānu" acu make-up, kā arī avangardisko make-up, kura iedvesmas avots ir pavasaris. Ieskatu šajā nodarbībā Jūs varat gūt šeit: http://youtu.be/Y-sw1FmitFk

Jāatzīmē, ka par burvīgu akcentu var kalpot arī lūpas, kuras var uzkrāsot dažādās tehnikās, panākot vēlamo efektu un akcentu visam tēlam. To, kā veiksmīgi izcelt tieši lūpas, mēs skaidrojam trešās video nodarbības ietvaros.

Piemēram, Jūs uzzināsiet, kā pareizi uzkrāsot lūpas, ja Jūs vēlaties tās vizuāli padarīt lielākas un apjomīgākas. Tomēr svarīgi ir atcerēties, ka šajā ziņā bieži vien liela nozīme ir tieši pareiza kontūrzīmuļa izvēlei, kā arī tam kā tas tiek uzklāts.

Tāpat jāatzīmē, ka pēc lūpu spīduma uzvaras gājiena vairāku gadu garumā, modē atkal ir sarkana lūpu krāsa, turklāt, ja kontūra tiks uzzīmēta precīzi uz lūpu līnijas, spilgtā krāsa lieliski izskatīsies visiem sejas tipiem. Ieskatu šajā nodarbībā Jūs varat gūt šeit: http://youtu.be/8L5uTUjvmV0

Veidojot vakara make-up, varam pastiprināt akcentus, ko izcēlām dienas grimā. Vēlamā efekta panākšanai, veiksmīgi var izmantot kaut ko spīdošu. Lielākoties šo lomu izpilda parastais perlamutrs, ko liekam uz izceļamām zonām – vaigu kauliem, virs plakstiņa, zem acīm, bet noteikti neskarot T-zonu: pieri, degunu un zodu, ko parasti vēlamies padarīt nespīdošu.

Tāpat vakarā vienmēr var pievienot vairāk sārtuma vaigiem, kā arī lūpu spīdumu. Jāatzīmē, ka Jūs varat variēt ar spīduma daudzumu un krāsām – viss ir atkarīgs no pasākuma, ko plānojat vakarā apmeklēt.

Ieskatu šajā nodarbībā Jūs varat gūt šeit: http://youtu.be/p2ZIYSawZXA
Make-up noslēpumus atklāja vizāžiste – Irina Sališa, sadarbībā ar MALEVICH BEAUTY STUDIO, izmantojot MICABELLA un ARTECURA REVEBEL kosmētiku.
Atklāsim skaistuma noslēpumus kopā un uzziedēsim jo īpaši krāšņi!

Liene Renckulberga
Sociālo tīklu operators
L`Officiel Latvia
SIA "Premium Media"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas