NP Foods pārdod uzņēmumu Lider Artur Polijā vietējam saldumu ražotājam Mieszko

Latvijas uzņēmums NP Foods noslēdzis vienošanos ar saldumu ražotājkompāniju Mieszko Polijā par kompānijas Lider Artur akciju pārdošanu. Kompānija Lider Artur ir viens no pārtikas holdinga NP Foods investīciju portfeļa uzņēmumiem Polijā. Pirkuma līguma kopējā summa ir 11 miljoni EUR.

Juris Jonaitis NP Foods valdes priekšsēdētājs: "Uzņēmuma Lider Artur pārdošana ir lēmums saskaņā ar NP Foods turpmākās darbības attīstības stratēģiju, kas paredz uzņēmuma darbību fokusēt uz Baltijas tirgu, attīstoties pašiem un iepērkot jaunus uzņēmumus saldumu, dzērienu un svaigās ātrās pārtikas industrijā Baltijā."
Lider Artur pārdošanas darījumu plānots noslēgt 35 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas, kad tiks veikta apmaksa100% apmērā.

Lider Artur ir viens no Latvijas pārtikas holdinga NP Foods investīciju portfeļa uzņēmumiem, kas darbojas miltu izstrādājumu konditorejas segmentā Polijā.

NP Foods nodrošina vienotu vadību un attīstību grupas uzņēmumos - AS Laima, AS Staburadze, AS Gutta, SIA Staburadzes Konditoreja, Lider Artur, UAB Margiris un SIA Saldumu Tirdzniecība. 2010. gadā kompānijas NP Foods apgrozījums bija vairāk nekā 84 miljoni EUR.

A/S Laima
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi