Pirmo reizi četru mēnešu laikā – visi Tallink Grupp kuģi vienas dienas ietvaros kursē Baltijas jūrā


foto: reitingi.lv
Šodiena, 15. jūlijs, ir pirmā diena, kad visi Tallink Grupp kuģi vienas dienas ietvaros kursē Baltijas jūrā kopš koronavīrusa pandēmijas sākuma, kad strauji tika aizvērtas daudzu Eiropas valstu robežas un ieviesti ceļošanas ierobežojumi.

Pēdējā diena, kad visi Tallink Grupp kuģi vienā dienā kursēja Baltijas jūrā, bija 14. marts, pirms četriem mēnešiem.

Krīzes epicentrā vairāku mēnešu garumā tikai puse no uzņēmuma flotes turpināja darbību ierobežotā apmērā, pārvadājot galvenokārt dažādas kravas starp Igauniju, Somiju, Zviedriju un Latviju.

Šodien dažādos regulāros un pagaidu maršrutos Baltijas jūrā kursē visi 14 uzņēmuma kuģi, kas to darīja iepriekš, kā arī jaunais kravas kuģis, kas tikai iegādāts šajā mēnesī.

Šodien aptuveni 20 000 pasažieru ceļo dažādos maršrutos: Tallina – Helsinki, Stokholma – Rīga (tikai darba nolūkos), Stokholma – Visbija, Tallina – Turku, Turku – Ālandu salas, Turku – Stokholma, Helsinki – Rīga. Pagājušajā gadā šajā dienā ar Tallink Grupp kuģiem ceļoja 41 403 pasažieri.

Komentējot zīmīgo notikumu, Tallink Grupp’s CEO Paavo Nõgene, sacīja:

 „Pēdējie četri mēneši ikvienam ir bijis izaicinājums, bet pavasarī mēs sacījām, ka kuģosim atkal, un šis brīdis ir klāt. Tiesa, vēl neesam pat tuvu līdz mūsu regulāro darbību atsākšanai, bet vismaz mūsu kuģi ir tur, kur tiem jābūt – atpakaļ jūrā nevis iesprostoti ostās. Tiesa, ne visiem mūsu kuģiem ir atiešanas katru dienu, un mēs paredzam, ka rudens periodā ne visi kuģi varēs kursēt. Mēs balstāmies uz epidemioloģisko situāciju valstīs un atbilstoši pielāgojamies.

Esmu priecīgs, ka uzticamajiem klientiem atkal varam piedāvāt mūsu pakalpojumus un atmiņā paliekošu ceļošanas pieredzi, un sakām paldies par atbalstu un ticību mums.

„Bet vēl vairāk šodien es esmu priecīgs par katru Tallink Grupp darbinieku. Ikviens ir strādājis ļoti smagi, ātri un elastīgi pēdējo 4 mēnešu laikā, lai nodrošinātu mūsu uzņēmuma darbību un palīdzētu klientiem. Es esmu ļoti lepns par ikvienu Tallink Grupp un pateicīgs mūsu darbiniekiem un viņu ģimenēm par lielo ieguldījumu un apņēmību. Mēs atkal kuģojam“.

AS Tallink Grupp
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums