Forevers plānotās investīcijas šogad turpinās; ieguldīs vairāk nekā 1.1 milj eiro


public. foto
Lielākais vietējais gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" turpinās īstenot šogad ieplānotos investīciju projektus. Uzņēmums ražošanas un pakošanas iekārtās, kā arī autoparka atjaunošanā kopumā ieguldīs vairāk nekā 1.1 milj. eiro.

“Forevers” norāda, ka par spīti vīrusa COVID-19 sabiedrībai un ekonomikai nestajiem izaicinājumiem, uzņēmums savus investīciju plānus atcelt nav paredzējis, jo mērķtiecīgi strādā, lai stiprinātu savu konkurētspēju un kāpinātu ražošanas jaudas. Projekta īstenošana varētu saskarties ar praktiskām laika nobīdēm, ņemot vērā, ka iekārtu piegāde plānota no ārvalstīm, tomēr tas nav ietekmējis lēmumu par projekta turpināšanu.


public. foto

Paredzēts, ka “Forevers” uzstādīs jaunas ražošanas un pakošanas līnijas, piemēram, produkcijas iepakošanai vakuumā un aizsargatmosfērā. Savukārt autoparks tiks atjaunots par 13 jaunām autovienībām, šobrīd ar sadarbības partneri strādājot pie līguma un tā realizācijas. Pēc projekta īstenošanas kopējais uzņēmuma autoparks paliks nemainīgs ar 48 auto vienībām.

Runājot par uzņēmuma attīstības prognozēm, “Forevers” valdes loceklis Andrejs Ždans norāda, ka uzņēmums cer saglabāt līdzšinējo attīstības tempu, kas nozīmē pārdošanas pieauguma kāpumu gadā vidēji 5-10% robežās.

Turpina A. Ždans: “Šis ir sarežģīts laiks, kad ir jāspēj pieņemt tālredzīgi un izsvērti lēmumi. Ir sakritis, ka vēl pirms veselības krīzes uzņēmums mērķtiecīgi pārstrukturizēja savu darbību un stiprināja vadības komandu, lai palielinātu arī savu cilvēkresursu kapacitāti un efektivitāti. Domāju, ka šobrīd atmaksāsies visi lēmumi, kas pieņemti uzņēmumu produktivitātes celšanai. Tiesa gan, joprojām saskaramies ar darbinieku deficītu ražošanā un tirdzniecībā, tāpēc nemainīgi viena no mūsu prioritātēm ir komandas stiprināšana visās jomās.”

Vienlaikus uzņēmuma vadītājs ir piesardzīgs savās nākotnes prognozēs par vīrusa radīto ietekmi uz nozari kopumā.

Informē A. Ždans: “Jāatzīst, ka pirmajās ārkārtas stāvokļa nedēļās novērojam pieprasījuma pieaugumu pēc dažādiem gaļas ražojumiem, galvenokārt, gatavās produkcijas, gaļas izstrādājumiem un svaigās gaļas. Cilvēkiem uzturoties mājās, daudz vairāk tiek gatavots, kas likumsakarīgi veicina pieprasījuma pieaugumu. Tajā pašā laikā situācija ir ļoti mainīga, un var atstāt daudz lielākas sekas ne tikai uz mājsaimniecību ieņēmumiem, bet arī uzņēmumiem, jo īpaši mazajiem, tāpēc gaļas pārstrādes nozarē straujāk nekā iepriekš prognozēts gaidāma uzņēmumu konsolidācija. Tirgus spēlētāju paliks arvien mazāk.”

[u]Par “Forevers” [/u]

Forevers” ir lielākais vietējais gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas tirgū strādā jau vairāk nekā 23 gadus. Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 55-60 tonnas gaļas produkcijas. “Forevers” tirdzniecības tīklā šobrīd ir 92 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma. Saskaņā ar Lielbritānijas pētījuma aģentūru “Euromonitor International” “Forevers” ir atzīts par Nr. 1 – pirktāko gaļas produktu zīmolu Latvijā 2018. un 2017. gadā.

 

“Forevers”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums