Eco Forte kāpina dezinficējošo līdzekļu ražošanas apjomu līdz 2 tonnām dienā


FOTO: AFP / Scanpix
Pastāvot ļoti augstam pieprasījumam pēc dezinfekcijas līdzekļiem, SIA Eco Forte pēdējās nedēļas laikā palielinājis ražošanas apjomu no 700 litriem līdz 2 tonnām šķidruma dienā, tādejādi kāpinot ražošanu trīs reizes. Šobrīd uzņēmums primāri apgādā medicīnas iestādes un valsts institūcijas.

Uzņēmuma izpilddirektors  Armands  Alvaters atzīst: “COVID-19 epidēmijas laikā pats būtiskākais ir panākt, lai droši var strādāt tie, kas  infekcijas riskam pakļauti vistiešāk - mediķi, policisti, armija un citas valsts struktūras, veikali u.c. Mums zvana nemitīgi - iestādes, uzņēmumi, privātpersonas. Diemžēl privātpersonām pagaidām atsakām, jo šobrīd prioritāte ir droša sabiedriskā  vide un medicīnas iestādes -veselības iestādes,  bankas, tirdzniecības tīkli  u.c.”.

Uzņēmums šobrīd  iegādājies vēl vienu dezinfekcijas līdzekļu ražošanas  iekārtu, kas jau tuvākajās nedēļās ļaus nodrošināt vēl lielāku ražošanas apjomu. Eco Forte tirgū pazīstams ne vien kā dezinfekcijas līdzekļu ražotājs, bet  arī  dezinfekcijas līdzekļu  ražošanas  iekārtu Envirolyte izplatītājs.

“Mums bija iespēja šī brīža apstākļos operatīvi iegādāties vēl vienu iekārtu un  tuvākajā laikā varēsim vēl palielināt  ražošanas  jaudas. Par izejvielu trūkumu mums nav jāuztraucas, jo dezinfekcijas līdzekļi tiek ražoti no ūdens un sāls, izmantojot elektrolīzes procesu - no nātrija hlorīda elektrolīzes procesā tiek ģenerēts aktīvais hlors (hipohlorskābe HOCl), kas ir viens no pasaulē efektīvākajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Tas ir identisks cilvēka balto asinsķermenīšu radītajam aizsardzības mehānismam pret jebkura veida patogēniem, kas ne tikai nogalina patogēnus, bet arī ievērojami samazina patogēnu atkārtotu rašanos,” skaidro A. Alvaters.

Šobrīd uzņēmums meklē partnerus, kas var piegādāt plastmasas pudelēm izsmidzinātājus, šobrīd to trūkst un tas apgrūtina produkta pieejamību. 

“Šobrīd aktīvi sadarbojamies ar saviem kolēģiem no Eiropas, ASV, Korejas, Vjetnamas un Ķīnas, lai apzinātu visefektīvākos risinājums, kas izstrādāti kopā ar mediķiem un nodrošina efektīvu dezinfekciju. Šobrīd meklējam sadarbības partnerus Latvijā,  kas  būtu gatavi ražot mākslīgā stikla boksus, kuros ievietot smidzināmās iekārtas. Tādejādi Latvija varētu pārņemt  Āzijas valstu pieredzi, kur cilvēks, ieejot šādā boksā, 15 sekunžu laikā  tiek apsmidzināts un pilnībā dezinficēts,” stāsta A. Alvaters.

Kā uzsver uzņēmējs, katram Latvijas uzņēmumam šobrīd ir jāapsver, ko iespējams darīt, lai veicinātu drošāku vidi sabiedrībai.  “Uzņēmumu sociālā atbildība šobrīd izpaužas dažādi. Ir uzņēmumi, kas  vēlas pirkt no mums dezinfekcijas līdzekļus, lai tos ziedotu valstij. Paši strādājam uz spēka izsīkuma robežas, iegūtos līdzekļus investējam atpakaļ ražošanā un piegāžu nodrošināšanā,  un ir gandarījums, ka citi, kuriem ir brīvie līdzekļi, ir gatavi ziedot sabiedrības labā. Tas liecina, ka mūsu uzņēmēji  ir  atbildīgi un gatavi  iesaistīties, lai mazinātu draudus un mēs visi  pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties savā ierastajā dzīves ritmā,” atzīst Armands Alvaters.

“Esam ļoti gandarīti,  ka  uzņēmums Balticovo, kas strādā ar mūsu piegādāto iekārtu, šobrīd ražo  dezinfekcijas šķīdumu ne vien savām vajadzībām, bet  to bez maksas  piedāvā  skolām, bērnudārziem,  pašvaldības iestādēm un citiem interesentiem, kam  šobrīd ir grūti iegādāties šo produktu,” stāsta A. Alvaters.

Envirolyte  iekārtas tiek plaši izmantotas daudzās pasaules valstīs,  tām ir  80  distribūcijas centri. Šīs iekārtas nodrošina iespēju ražot dezinfekcijas līdzekļus medicīnas iestādēm, lauksaimniecības un putnkopības uzņēmumiem, tirdzniecības vietām, viesnīcām, sporta kompleksiem, baseiniem un pirtīm u.c.

Papildu informācija:

SIA Eco Forte  kopš 2016.gada nodrošina dezinfekcijas  iekārtu  piegādi un dezinfekcijas līdzekļu ražošanu.  Uzņēmuma ražotie līdzekļi  atbilst kvalifikācijas prasībām, ko nosaka Eiropas Regula (EK) Nr. 127/2008 un Biocīdo produktu regula (BPR, Regula (ES) 528/2012).

SIA Eco Forte
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums