Z-Towers: visi darbi norisinās pēc plāna


foto;la.lv
Daudzfunkcionālā kompleksa "Z-Towers" attīstītāji AS "Towers Construction Management" informē, ka ēkas aizpildījuma plāns norisinās saskaņā ar iecerēto grafiku – noslēgti vairāki desmiti īres līgumu, norisinās vairāku biroju pielāgošanas darbi, kā arī tiek sagatavota infrastruktūra.

“Pēdējo dienu paziņojumi presē no Būvniecības valsts kontroles biroja un atstādinātā Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja puses nekādā veidā neietekmē mūsu darbību. Katru dienu objektā tiekamies ar jaunajiem iemītniekiem, lai pārrunātu dzīvokļu un biroju vēlamo iekārtojumu,” informē AS “Towers Construction Management” komercdirektors Andžejs Neguliners.

“Vēlamies uzsvērt, ka pieņemtais BVKB lēmums par Arta Dzirkaļa sertifikāta apturēšanu uz laiku neietekmē šābrīža Z-Towers ekspluatāciju. Kamēr viens no vadošajiem būvniecības nozares līderiem atbildēs uz BVKB jautājumiem, mēs esam pārliecināti par Z-Towers atbilstību prasībām, ko apliecina visi Z-Towers izveides procesā iesaistītie dalībnieki un tehniskā projekta dokumentācija,” norāda Andžejs Neguliners.

“Esam sarūgtināti, ka tā vietā, lai lepotos ar šādu vērienīgu projektu, persona, kas pildījusi būvvaldes vadītāja amata pienākumus un nekad nav apmeklējusi Z-Towers klātienē, komentējot BVKB lēmumu, izsaka aplamus un reputāciju graujošus apvainojumus,” atklāj Andžejs Neguliners.

“Lai gan mūsu riteņos vairākkārt ir mesti sprunguļi, mēs paliekam nelokāmi un virzāmies uz nosprausto mērķi. Pilnā sparā gatavojamies iemītnieku uzņemšanai; jau nākamnedēļ tiks atvērta pazemes autostāvvieta, turpinās fitnesa centra un citu nomnieku darbi. Esam atvērti un aicinām interesentus pieteikties vizītēm, lai apskatītu pieejamās biroju platības un dzīvokļus,” norāda Andžejs Neguliners.

Par "Z Towers":

Daudzfunkcionālais nekustamā īpašuma projekts "Z-Towers" ar 90 000 m2 telpām birojiem, dzīvokļiem un tirdzniecībai ir augstākais projekts Rīgā ar pārsteidzošu panorāmas skatu katrā no 30 stāviem. Stratēģiskā atrašanās vieta - tieši pāri Daugavai, iepretim Vecrīgai - ļaus tam būt mājvietai vadošajiem galveno nozaru starptautiskajiem un vietējiem uzņēmumiem. Gan biroju, gan dzīvojamo telpu iemītniekiem tiks nodrošināta mūsdienīga vide un moderna infrastruktūra, kas atbilst visām vajadzībām, ieskaitot dažādus restorānus, fitnesa centru ar peldbaseinu, pazemes autostāvvietu 700 automašīnām, kā arī elektrisko automašīnu uzlādes punktiem.

AS “Towers Construction Management”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums