Divdesmitās jubilejas gadā veikalu tīkla "Mego" apgrozījums pārsniedzis 200 miljonus eiro


Mego_publicitātes_foto.
Aizvadītais gads vietējā kapitāla mazumtirdzniecības veikalu tīklam "Mego" bijis īpašs – 1999. gadā dibinātais uzņēmums svinēja savu 20 gadu jubileju, kā arī uzrādīja teicamus pārdošanas rezultātus. Arī šogad "Mego" turpina savu attīstību, atverot jaunas tirdzniecības vietas un paplašinot diennakts veikalu skaitu. Jaunākais veikals atklāts vakar, 25. februārī, Graudu ielā 10, Rīgā.

“Mego” ir viens no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā ar 87 veikaliem visā valstī un aptuveni 2500 darbiniekiem. 2019. gads “Mego” bijis finansiāli veiksmīgs – veikalu apgrozījums pieaudzis par 5,1%, pārsniedzot vairāk nekā 200 miljonus eiro, un gada laikā apkalpoti vairāk nekā 30 miljoni pircēju. Pateicoties lieliskajiem rezultātiem, veikalu tīkls turpina stabili ieņemt 3. vietu pārtikas mazumtirdzniecības tirgus topā. Starp pirktākajiem produktiem pērn bija augļi un dārzeņi, kā arī piena produkti, un ik gadu pavasarī novērojama tendence – pieaug pieprasījums pēc dažādiem veselīgiem produktiem un bioloģiskās un ekoloģiskās pārtikas.

Pēdējo gadu laikā “Mego” veikalu tīkls ir audzis. Vakar Ziepniekkalnā, Graudu ielā 10 tika atklāts jauns veikals, kas kļuva jau par 52. “Mego” galvaspilsētā. Reģionos šobrīd ir 35 veikali, un drīzumā, 17. martā, tiks atvērts jauns “Mego” Bauskā, Dārza ielā 20. Visvairāk veikalu ārpus Rīgas ir Latvijas otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī, kur atrodami seši “Mego”, tai skaitā diennakts veikals Viestura ielā.

Šogad plānots ne tikai atvērt jaunus veikalus, bet arī renovēt esošās tirdzniecības platības gan Rīgā, gan reģionos. Tāpat “Mego” izskata iespējas padarīt veikalu tīklu videi draudzīgāku, ieviešot papīra maisiņus un galda piederumus, atkritumu šķirošanas iespējas, kā arī visās preču kategorijās piedāvājot arvien plašāku vietējo zemnieku un ražotāju produkciju par konkurētspējīgām cenām.

Veiksmīgie biznesa rezultāti un stabilā attīstība liecina, ka uzņēmuma biznesa stratēģija tiek veidota pareizajā virzienā, ievērojot nozīmīgākās tendences mazumtirdzniecības veikalu jomā. 2019. gadā “Mego” sāka attīstīt diennakts veikalu tīklu un šobrīd Latvijā ir vienīgie, kas piedāvā iespēju pircējiem par draudzīgām cenām iegādāties plaša sortimenta preces jebkurā diennakts laikā. Patlaban “Mego” tīklā ir 5 diennakts veikali Rīgā (3), Daugavpilī un Rēzeknē, un šogad, 9. martā, plānots atklāt vēl divus jaunus diennakts veikalus galvaspilsētā – Murjāņu ielā 50 un Biķernieku ielā 31.

“Vēlamies nodrošināt saviem klientiem labāko apkalpošanu un populārāko produktu klāstu ērtā un pieejamā veidā pa ceļam uz darbu un mājām. Ievērojot šo principu, attīstām savu veikalu tīklu, lai klientiem būtu vēl izdevīgāki un parocīgāki, piemēram, atklājot arvien jaunus diennakts veikalus. Vajadzība pēc kādas konkrētas preces diennakts tumšajā laikā kaut reizi dzīvē ir radusies ikvienam, tādēļ attīstām 24/7 veikalu tīklu, kas piedāvā plašu produktu klāstu bez “nakts uzcenojumiem” – šādu veikalu Latvijā patiesībā ir ļoti maz. “Tavs piemājas veikals nelieliem ikdienas pirkumiem” – tāda jau no pašiem pirmsākumiem ir viena no “Mego” attīstības filozofijām”, atklāj "Mego" valdes loceklis Igors Šihmans.

Lai apmierinātu klientu vajadzības, “Mego” darbojas klientu lojalitātes programma, kas pastāvīgajiem apmeklētājiem piedāvā pievilcīgas cenas pirktākajiem produktiem, dažādas izdevīgas atlaides, kā arī īpašos piedāvājumus, turklāt tuvākajā nākotnē plānots ieviest jaunus un uzlabotus lojalitātes kartes nosacījumus, kas uzrunās pircējus “Mego” veikalos iegriezties vēl biežāk.

Par “Mego”:

“Mego” ir dibināts 1999. gadā un ir viens no lielākajiem 100% vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem ar 87 veikaliem visā Latvijā. Vismaz divi “Mego” veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Tukumā, Salaspilī, Cēsīs, Ludzā,  Talsos un Bauskā.

Ogilvy PR Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums