Atzīti "Nestlé" sasniegumi cīņā ar klimata pārmaiņām


foto;https://uman.be/
"Nestlé" atkal saņēma augstu novērtējumu par rīcību klimata jomā — pamatojoties uz uzņēmuma klimata pārskatiem 2019. gadā, tas ir ierindots starptautiskās informācijas par ietekmi uz vidi bezpeļņas organizācijas CDP prestižajā klimata pārmaiņu "A sarakstā".

CDP gadskārtējais vides informācijas atspoguļošanas un vērtēšanas process ir plaši atzīts par uzņēmumu caurredzamības vides jomā zelta standartu. Gadskārtējā „A sarakstā” tiek iekļauti pasaules uzņēmumi, kam ir vislielākie sasniegumi vides jomā. „Nestlé” saņēma atzinību par pasākumiem ogļskābās gāzes izplūdes un klimata risku samazināšanā, kā arī mazoglekļa saimniekošanas attīstībā. „Nestlé” ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem ar ievērojamiem rezultātiem vairāku tūkstošu vidū, kas tika novērtēti.

„Nestlé” izpildviceprezidents un ražošanas vadītājs Magdi Batato sacīja: „„Nestlé” ir gandarīts, ka šogad atkal ir iekļauts CDP klimata „A sarakstā”. Tas apliecina cieņu mūsu līderpozīcijai klimata pārmaiņu jomā, kas ir viens no lielākajiem apdraudējumiem sabiedrībai kopumā un mūsu uzņēmuma ilgtspējībai. Pagājušajā gadā mēs paziņojām, ka paātrināsim cīņu ar klimata pārmaiņām, un apņēmāmies līdz 2050. gadam sasniegt ogļskābās gāzes izplūdes neitralitāti. Mēs turpināsim pielikt lielākas pūles un aicinām citus pievienoties mums šajā darbā.”

Nestlé” 2050. gada neitralitātes mērķa pamatā ir uzņēmuma gadu desmitiem ilgie pūliņi samazināt siltumnīcefekta gāzu izplūdi savā pievienotās vērtības veidošanas ķēdē. Šī mērķa sasniegšanas plāni ietver lauksaimniecības zemju un mežu atjaunošanu, atjaunīgās enerģijas izmantošanas palielināšanu un produktu recepšu maiņu, lai uzlabotu to ietekmi uz vidi un veicinātu līdzsvarotu uzturu.

Uzņēmums turpina pielikt lielākas pūles klimata jomā, un pagājušajā nedēļā „Nestlé” informēja, ka ieguldīs līdz 1,9 miljardiem eiro, lai veicinātu pāreju no pirmējās uz pārstrādātu, pārtikai piemērotu plastmasu un paātrinātu inovatīvu ilgtspējīga iesaiņojuma risinājumu izstrādi.

„Nestlé”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums