Latvijas autoceļu uzturētājs strādās arī svētkos un brīvdienās


foto;LAU
Ziemassvētkos un Jaunajā gadā VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) nodrošinās valsts ceļu caurbraucamību diennakts režīmā.

Ziemas sezonā valsts autoceļu stāvokli 24 stundas diennaktī kontrolē LAU ziemas dienesta dežuranti, kas, veicot tiešos novērojumus un sekojot līdzi informācijai no vairāk nekā 50 meteostacijām uz visiem Latvijas galvenajiem autoceļiem, organizē ziemas dienesta darbu.

Galvenie ziemas sezonas darbi ir autoceļu attīrīšana no sniega, slīdamības samazināšana (tajā skaitā arī preventīvā kaisīšana), kā arī citi operatīvi veicamie darbi.

2019. /2020. gada ziemas sezonā LAU ziemas dienesta tehnikas parks sastāv no 616 tehnikas vienībām – tajā skaitā pilnībā aprīkotām kravas automašīnām (ar sniega lāpstu un kaisītāju), greideriem, ekskavatoriem, traktoriem un buldozeriem.

Atgādinām, ka autoceļu uzturēšanas darbiem tiešsaistes režīmā var sekot līdzi VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapas kartē (www.lvceli.lv), kā arī aplikācijā “Waze”, kurā iespējams arī informēt par valsts autoceļu stāvokli. Tāpat par bīstamām situācijām uz ceļa aicinām informēt arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centru, zvanot uz diennakts bezmaksas tālruni 8000 5555.

Par LAU:

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem 9092 km autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 km ir grants autoceļu. LAU veic ikdienas uzturēšanas darbus arī uz vairāk nekā 900 tiltiem.


 

“Latvijas Valsts ceļi”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi