AS "Rīgas Centrāltirgus" valde paziņo par Zemes apakšnomas līguma pirmstermiņa izbeigšanu...

AS "Rīgas Centrāltirgus" valde paziņo par Zemes apakšnomas līguma pirmstermiņa izbeigšanu ar SIA "Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsētā".

Saskaņā ar Rīgas mēra O.Burova 26.11.2019. rīkojumu, AS "Rīgas Centrāltirgus" (turpmāk - RCT) valde ir izbeigusi līgumu ar SIA "Tirdzniecības nams Latgales priekšpilsētā", pamatojoties uz to, ka kratīšanas laikā nomnieka iznomātājā teritorijā tika atrastas preces, kuras aizliegts pārdot vai izplatīt saskaņā ar Latvijas Republikā esošajiem normatīvajiem aktiem, proti, tabakas izstrādājumi bez akcīzes marķējuma. Nomniekam ir paziņots, ka līdz 13.01.2020. jāatbrīvo teritorija no tirdzniecības moduļiem un citas kustamās mantas, kā arī jāsakārto teritorija.

“Lai nākotnē izvairītos no šādām situācijām, tiek strādāts pie nomas līguma grozījumiem, kas iekļauj papildus punktu, paredzot, ka turpmāk nomas līgumi no RCT puses var tikt nekavējoties pārtraukti gadījumā, ja tiesībsargājošās iestādes konstatē pārkāpumus vai nelikumīgas darbības,” norāda RCT valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks.

Izvērtējot riskus, tiek strādāts pie jauna apsardzes pakalpojuma nolikuma, kas paredz RCT teritorijas apsargāšanu nodot ārpakalpojuma sniedzējam. Ir saņemts atbalsts arī no kapitāldaļu turētāja. Uzskatām, ka apsardzes ārpakalpojuma sniedzējs palielinās drošības efektivitāti RCT teritorijā.

Vēlamies vēlreiz uzsvērt, ka RCT administrācijas ēkā kratīšanas laikā netika atrasts nekas pretlikumīgs. Administrācijas darbinieki apzinās sava darba nozīmīgumu RCT darbības mērķu sasniegšanā un tirgus attīstībā.

RCT valde aicina izvērtēt pieejamās informācijas avotus un būt objektīviem.


 

AS "Rīgas Centrāltirgus"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli