Labdarības akcijā publicējot 4000 mājas mīluļu attēlus, dzīvnieku draugi sarūpē siltumu patversmes iemītniekiem

Nepilnas nedēļas laikā 4000 dzīvnieku draugi visā Latvijā sociālajos tīklos padalījušies ar savu mīluļu fotoattēliem, tādējādi izpildot labdarības akcijas «Lai Bigbank ziedo» nosacījumus. Līdz ar to dzīvnieku patversmes «Labās mājas» četrkājainiem iemītniekiem šī ziema būs silta, jo Bigbank banka piešķirs patversmei 4000 eiro kurināmo granulu iegādei.

Kopš pagājušās trešdienas tūkstošiem cilvēku, ieskaitot tādas sabiedrībā zināmas personības, kā dziedātājas Samanta Tīna un māsas Drozdovičas no dueta Dvīnes, raidījumu vadītājs Armands Simsons, aktrise Vita Baļčunaite un fitnesa instruktore Justīne Apine, ievietoja sociālajos tīklos Instagram vai Facebook sava mājas mīluļa bildes ar tēmturi #LaiBigbankZiedo. Fotogrāfiju vidū ir gan mīlīgi kaķēni, gan draisku suņuku kompānijas, gan četrkājainie draugi kopā ar rudens ražu. Ikviena no šīm sirsnīgajām fotogrāfijām palīdzēja sasniegt kopīgo mērķi – sarūpēt siltumu bez mājas palikušajiem dzīvniekiem.

«Patiesi priecājamies, ka arī šogad cilvēki tik atsaucīgi iesaistījās akcijā un jau nedēļas laikā publicēja 4000 mīluļu fotogrāfijas. No sirds pateicamies visiem par atbalstu. Tagad mūsu kārta pildīt solījumu un nogādāt patversmei līdzekļus granulu iegādei,» jau sesto gadu notiekošās akcijas rezultātus komentēja Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Ģirts Kurmis.

Biedrības «Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa» biedri dzīvnieku aizsardzības jomā aktīvi darbojās jau kopš 1995.gada un šobrīd tā ir izaugusi par daudzskaitlīgu un pieredzē bagātu dzīvnieku aizsardzības organizāciju. Vēl pirms biedrības oficiālās reģistrācijas dienas, 1999.gadā tās aktīvisti nodibināja pirmo suņu patversmi Latvijā, kas atradās Rīgā, Juglas ielā 18. Juglas suņu patversmē kopš tās izveidošanas līdz patversmes atstāšanai 2011.gada beigās patvērumu un jaunus saimniekus ir atraduši vairāk kā 4000 pamesto, traumēto un bez saimnieka palikušo suņu un kucēnu. Tagad biedrības pārstāvji turpina savu darbu modernajā patversmē «Labās mājas» Rīgā, Mežapurva ielā 2.

Par Bigbank

Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas patēriņa kredītu un aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī izdevīgu termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā un Spānijā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Pirmajā ceturksnī par uzņēmuma jauno vadītāju tika iecelts grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Svens Raba, Marts Veskimagi un Argo Kiltsmans.

Bigbank AS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums