Wizz Air pilots Ferencs Tots sesto reizi uzvar Planieru augstākās pilotāžas pasaules čempionātā


public. foto
Rīgā, 2019. gada 9. augustā. Pasaules aerosporta federācijas (FIA) 22. planieru augstākās pilotāžas pasaules čempionātā Devā, Rumānijā, Wizz Air pilots Ferencs Tots kārtējo reizi aizstāvēja savu čempiona titulu. Viņš uzvarēja piecās no sešām sacīkstēm, tādējādi kļūstot par čempionu piekto reizi pēc kārtas un sesto kopumā. Šis sasniegums piecdesmitgadīgo pilotu ir piepulcējis izcilākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. Viņš ir ne vien ieguvis pasaules čempiona nosaukumus, bet arī uzvarējis trijos Eiropas čempionātos, kā arī izcīnījis zelta medaļu Pasaules spēlēs, kas ir starptautiskas sacensības dažādās neolimpiskajās disciplīnās.

Kopumā pasaules čempionātā Centrāleiropas un Austrumeiropas lielāko zemizmaksu lidsabiedrību pārstāvēja trīs piloti. Staņislavs Makula no Wizz Air Gdaņskas bāzes ieņēma 7. vietu kategorijā „Unlimited”. Viņa tautietis Slavomirs Cihoņs ierindojās 12. vietā kategorijā „Advanced”. Turklāt Staņislavs Makula bija viens no poļu trijnieka, kas izcīnīja sudraba medaļu komandu vērtējumā.

Wizz Air lepojas ar savu augsti kvalificēto pilotu kolektīvu, kas mīl šo profesiju un turpina lidot pat brīvajā laikā. Sakarā ar lidsabiedrības nepārtraukto izaugsmi Wizz Air piedāvā arvien plašākas karjeras iespējas gan pieredzējušiem, gan iesācējiem pilotiem. Personas ar mazu lidošanas pieredzi vai bez tās tiek aicinātas pieteikties Wizz Air Pilotu akadēmijā, kur tās var iegūt profesionāla pilota licenci, kā arī tipa kvalifikāciju, lai kļūtu par Wizz Air pilotu.

Wizz Air korporatīvās komunikācijas vadītājs Andrāšs Rado sacīja: „Viss WIZZ kolektīvs sveic Ferencu Totu ar šiem vēsturiskajiem panākumiem. Mēs lepojamies, ka strādājam ar pilotiem, kas ir labāko vidū nozarē. Viņu zināšanām un aizrautībai bija svarīga loma, lai Wizz Air tiktu atzīta par vienu no 10 visdrošākajām zemizmaksu lidsabiedrībām pasaulē. Pašlaik mūsu Pilotu akadēmija pieņem pieteikumus no personām, kas sapņo pilotēt lidmašīnas no viena no Eiropas jaunākajiem un modernākajiem avioparkiem. Mēs ceram, ka dažs jaunpienācējs reiz spēs atkārtot Ferenca Tota lielisko sasniegumu.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 117  lidmašīnu Airbus A320 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 650 maršrutos, savienojot 147 galamērķus 44 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 4500 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 34 miljonu pasažieru izvēli 2018. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Nesen uzņēmums ir saņēmis visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī slavenais gadskārtējais izdevums Aviation 100, kas izsaka atzinību par gada izcilāko veikumu aerokosmiskajā nozarē, ir atzinis uzņēmumu par 2017. gada labāko lidsabiedrību Eiropā.


 

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums