Huawei 5G bāzes stacijām par 20% zemāks enerģijas patēriņš nekā nozares standartam


public. foto
Huawei publicējis savu 2018. gada ilgtspējas ziņojumu, kurā izpētīts, ka, apvienojot Huawei stiprās puses programmatūras un aparatūras jomā, enerģijas patēriņš ir ticis ievērojami samazināts, un tas ir par 20% zemāks nekā uzrāda nozares vidējais rādītājs.

Huawei priekšsēdētājs Lians Hua (Liang Hua) ziņojuma prezentācijas pasākumā atklāja: "Energoefektivitāte ir kļuvusi par svarīgu apsvērumu, domājot par nākotnes sakaru tīkliem. Mums ir jāpatērē mazāk enerģijas, lai pārsūtītu vairāk datu. Tāpat nepieciešams samazināt enerģijas sistēmas kopējo patēriņu, un IKT tehnoloģijas var mums palīdzēt sasniegt šo mērķi".

Lians tāpat uzsvēra, ka pastāv diezgan daudz bažu par 5G tīklu enerģijas patēriņu, jo šiem tīkliem būs daudz lielāka jauda un tie pārsūtīs datus ātrāk. Viņaprāt, daudziem cilvēkiem radies priekšstats, ka 5G tīkls patērēs divreiz vairāk enerģijas nekā 4G. “Lai gan 5G būs daudz jaudīgāks par 4G tīklu, uztraukumam nav pamata. Sagaidāms, ka tad, kad 5G tīkls aptvers tikpat lielu platību kā 4G, enerģijas patēriņš būs vienāds.”

Pasākumā uzstājās arī Huawei 5G produktu līnijas prezidents Jans Čaobiņs (Yang Chaobin): “Huawei ir ievērojami samazinājis enerģijas patēriņu uz vienu 5G bitu, izmantojot virkni inovatīvu tehnoloģiju. Pirmkārt, Huawei ir izstrādājis īpašas mikroshēmas, kas izmanto augstas veiktspējas algoritmus, lai samazinātu moduļu enerģijas patēriņu. Otrkārt, visi mūsu darbības procesi ir ļoti efektīvi - mēs izmantojam inovatīvus materiālus un algoritmus, lai uzlabotu enerģijas pārveidošanu un izmantošanu. Visbeidzot - uzlabotā siltuma izkliedes tehnoloģija padara mūsu 5G iekārtas mazākas un vieglākas.”

Dizainējot 5G modulāro konstrukciju, tika izveidots vienkāršots risinājums - Super Blade Site. Tā ir pilna āra moduļa konstrukcija un, pateicoties tai, bāzes stacijām nav nepieciešama gaisa kondicionēšana, turklāt šī konstrukcija ievērojami samazina enerģijas patēriņu. Arī mākslīgais intelekts palīdz samazināt enerģijas patēriņu, jo tas koordinē visus tīklus, neietekmējot to veiktspēju un, tādējādi, optimizējot enerģijas taupīšanu visā tīklā.

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas veltīti patērētājiem visā pasaulē.

Papildus informācijai, lūdzu, apmeklējiet: https://consumer.huawei.com/lv/

Lai saņemtu regulārus jaunumus par Huawei Consumer BG, sekojiet mums:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

 

Huawei Consumer Business Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli