Sadzīves atkritumus Rīgā no 15. septembra apsaimniekos AS "Tīrīga"


foto:riga.lv
Rīgas atkritumu apsaimniekošanas modernizācijas projekta konkursa uzvarētājs SIA "CREB Rīga", kas kopā ar publisko partneri "Getliņi EKO" dibināja AS "Rīgas vides pakalpojumi", oficiāli maina kopuzņēmuma nosaukumu uz AS "Tīrīga". Uzņēmuma partneri un vadība to pamato ar stratēģiju, kas caurvīs "Tīrīga" attīstības vīziju un turpmāko darbību. Saskaņā ar privātās-publiskās partnerības pašvaldības publiskā iepirkuma rezultātiem jaunais uzņēmums klientu līgumu pārslēgšanu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu uzsāks no 2019. gada 15. jūlija, bet darbību – no 15. septembra.

Jaunais nosaukums “Tīrīga” sevī ietver galvenos uzņēmuma darbības virzienus un iezīmē būtiskāko darbības fokusu nākotnē, aicinot un mudinot ikvienu Rīgas iedzīvotāju iesaistīties vienotā kustībā #tīrīga, savlaicīgi pārslēdzot līgumus ar jauno pakalpojumu sniedzēju AS “Tīrīga” un kopā padarot Rīgas pilsētvidi sakoptāku, tīrāku un ilgtspējīgāku.

Guntars Levics, AS “Tīrīga” valdes priekšsēdētājs: “Jaunais nosaukums “Tīrīga” akcentē uzņēmuma vīziju par nākotnes Rīgu: tīrīga domāšana un tīrīga dzīvošana šodien ļaus mums kopā spert soli tuvāk tīrīgai videi un tīrīgai pilsētai nākotnē. Zīmola solījums vēsta, ka mēs iestājamies par tīru un sakoptu vidi jau šodien. Tā sākas ar ikvienu no mums, tā ir mūsu nākotnes iespēja dzīvot sakārtotā un tīrā pilsētā. It īpaši šobrīd, kad vides ekoloģijas jautājumi ir vitāli nozīmīgi visā pasaulē un efektīvai atkritumu apsaimniekošanai, tostarp šķirošanai, ir noteicoša nozīme vides ilgtspējīgā attīstībā. Esmu pārliecināts, ka līdz ar jaunā zīmola ieviešanu un projekta uzsākšanu iezīmēsies jauns posms Rīgas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizācijā. Ticu, ka jaunais koncepts ļaus iedzīvotājiem jau sākotnēji saskatīt ieguvumus no modernizācijas projekta īstenošanas un mūsdienīgas atkritumu šķirošanas sistēmas ieviešanas, kā rezultātā Rīga kļūs tīrāka un sakoptāka.”

AS “Tīrīga” publiskais partneris ir “Getliņi EKO”, kas nodrošina publiskās-privātās partnerības projekta uzraudzību un vietas atkritumu laukumu izveidei. Savukārt privātais partneris ir SIA “CREB Rīga”, ko dalībai publiskās-privātās partnerības konkursā izveidojuši divi vides pakalpojumu sniedzēji – SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide”. SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide” nodrošinās pakalpojuma sniegšanu iedzīvotājiem.

Maija Dulle-Sūniņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums