AS "Rīgas Dzirnavnieks" turpina kāpināt eksportu uz Tuvo Austrumu reģionu


public. foto
Turpinot veiksmīgi apgūt jaunus noieta tirgus, viens no lielākajiem graudu pārstrādātajiem Latvijā AS "Rīgas Dzirnavnieks" turpina nostiprināt graudaugu produkcijas eksportu uz Tuvo Austrumu tirgu. Jāuzsver, ka Tuvie Austrumi pēdējo gadu laikā ir uzrādījuši vislielāko eksporta pieaugumu starp visiem uzņēmuma eksporta tirgiem.

Anita Skudra, AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore un valdes locekle: "Tuvie Austrumi ir viens no perspektīvākajiem reģioniem, kur ar katru gadu nostiprinām savas pozīcijas. Šis tirgus ir sarežģīts un grūti tajā iekļūt, bet, ja esi iekarojis uzticēšanos, tad durvis viena pēc otras pakāpeniski sāk vērties vaļā. Šobrīd varam teikt, ka mums šis ir viens no straujāk augošākajiem jaunajiem eksporta tirgiem, kas ir rezultāts daudzu gadu darbam. Vēl būtisks faktors, ka Tuvie Austrumi ir ļoti prasīgi pret produkcijas kvalitāti - uz šo reģionu eksportējam gan auzu un citu graudaugu pārslas, gan arī miltus, kas vēlreiz apliecina mūsu ražotās produkcijas augsto kvalitāti."

Kā nozīmīgus reģiona partnerus var minēt Apvienotos Arābu Emirātus, Saūda Arābiju un Jordāniju, kuriem tiek piegādāta "Rīgas Dzirnavnieks" produkti.

Anita Skudra, AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore un valdes locekle: "Šajā reģionā atslēgas vārds visam ir augsta kvalitāte. Arvien izcilākus kvalitātes rādītājus gan graudaugu pārslu, gan miltu segmentā mums ļauj sasniegt jau vairākus gadus uzsāktās speciālās programmas lauksaimniekiem, kā rezultātā tiek izaudzēti augstas kvalitātes graudi. Piemēram, jau piecus gadus mēs lepojamies ar auzu audzēšanas programmas rezultātiem, jo iegūstam no lauksaimniekiem daudz augstākas kvalitātes auzas par vidējiem graudu rādītājiem sezonā. Šobrīd strādājam pie jaunās auzu dižšķirnes "Herkuless Baltic" selekcionēšanas, kas jau tuvākajos gados nodrošinās vēl labākus graudu kvalitātes rādītājus. Tas pavērs vēl plašākas eksporta iespējas."

 

Uzņēmums turpina piedalīties nozīmīgās šī reģiona izstādēs. Piemēram, šogad veiksmīga bijusi dalība lielākajā reģiona izstādē Dubaijā "Gulfood", kuras laikā uz vietas noslēgti vairāki līgumi ar jauniem sadarbības partneriem. Lielā mērā to veicināja "Rīgas Dzirnavnieks" reputācija reģionā.

Uzņēmums arī norāda, ka, tikko sākot uz eksportu uz šo reģionu, reti kurš zināja par Baltijas valstīm. Šobrīd situācija ir mainījusies, un Baltijas valstis asociējas ar reģionu ar labu reputāciju un dabīgiem un kvalitatīviem produktiem. “Rīgas Dzirnavnieks” eksportu veicina arī reģiona izmaiņas politikas līmenī. Līdz šim šis reģions bija vairāk tendēts uz neveselīgu pārtiku. Tomēr pēdējos gados valstu vadības līmenī tiek domāts par veselīgu un sabalansētu uzturu, kas paver iespējas Latvijas ražotājiem.

 

Pēdējos gados “Rīgas Dzirnavnieks” mērķtiecīgi paplašina eksportu, apgūstot jaunus produkcijas noieta tirgus un palielinot piegāžu apjomus. Tas eksportē produkciju uz vairāk nekā 20 valstīm dažādos reģions - Āziju, Tuvajiem Austrumiem, Skandināviju, Centrālajām un Dienvidu Eiropas valstīm, Ziemeļāfriku, Krieviju un citām Austrumu valstīm.

AS „Rīgas Dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem „Hercogs”, „Herkuless” un „Īsta Saimniece”.

Informāciju sniedza:

Anita Skudra, AS „Rīgas Dzirnavnieks” direktore, valdes locekle

AS „Rīgas Dzirnavnieks”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums