Latvijas uzņēmums "KOOL" Piņķos atklās jau astoto degvielas uzpildes staciju


public. foto
Paplašinot degvielas uzpildes staciju (DUS) un ērtas, kvalitatīvas iepirkšanās veikalu tīklu, šajā pēcpusdienā Latvijas uzņēmums "KOOL" atklās jau astoto jauna koncepta DUS ar veikalu. Jaunatvērtā Piņķu DUS ir uzņēmuma pirmā stacija Daugavas kreisajā krastā un atrodas A5 autoceļa malā Liepājas virzienā.

Izveidē ieguldot 550 tūkstošus eiro, arī nule atvērtajā stacijā “KOOL” klientus sagaida svaiga, no pārējiem tirgus spēlētājiem atšķirīga pieredze un piedāvājuma kvalitāte.

“KOOL” ir pilnībā Latvijā izstrādāts zīmols un koncepts ar mērķi apmierināt pat visprasīgāko klientu vajadzības pēc ērta un ātra, bet galvenokārt kvalitatīva pakalpojuma. Pašmāju DUS tīkls piedāvā ne tikai mūsdienu prasībām atbilstošāko degvielu, bet arī tīras un patīkamas telpas, laipnu attieksmi un stilīgu interjeru, ko izstrādājuši vietējie arhitekti, dizaineri un būvnieki. Uzņēmuma lepnums, ko jau šobrīd atzinīgi novērtējuši “KOOL” veikalu klienti, ir autentisks ēdiens, kas nāk no Latvijas ražotājiem.

Mūsu zīmola un DUS tīkla unikalitāte slēpjas mūsu attieksmē pret to, ko mēs darām. Mēs rūpīgi meklējam un atlasām produktus un izejvielas, pierādot, ka arī ātrās ēdināšanas biznesā ir iespējams nodrošināt uz vietas gatavotus, īstus ēdienus gan no Latvijas ražotnēm un zemnieku saimniecībām, gan no pārbaudītiem starptautiskiem zīmoliem. Mēs zinām savu produktu izcelsmi, lepojamies ar īstu ēdienu un rūpējamies par to, lai nauda paliktu Latvijā. Turklāt mēs vēlamies būt pa ceļam ikvienam klientam, paplašinot savu tīklu pilsētās un uz galvenajām satiksmes asīm, lai nodrošinātu īpašo “KOOL” pieredzi arvien lielākam skaitam autovadītāju,” norāda “KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins.

Tāpat Sandis Šteins uzsver, ka svaigais un gardais īstā ēdiena piedāvājums “KOOL” stacijās ir plašs un klientu iecienīts – sātīgie brieža gaļas burgeri, kraukšķīgie kartupeļi, ķiploku grauzdiņi un drīzumā arī cūkgaļas steiks – tas viss tiek gatavots uz vietas, pilnībā mainot izsalkušo autobraucēju un garāmgājēju priekšstatu par ātro ēdināšanu. Ēdienu izejvielas tiek rūpīgi meklētas pie vietējiem zemniekiem un ražotājiem, kā arī pasaulē atzītiem piegādātājiem, bet par receptēm un garšu rūpējas zināmi Latvijas pavāri un kvalificēti tehnologi. Savukārt autobraucējiem tik svarīgā kafija tiek piegādāta no Itālijas, kur to meistarīgi grauzdē kafijas eksperti atbilstoši dziļām gadsimtu tradīcijām.

Šobrīd “KOOL” DUS tīkla paplašināšanā ieguldīti aptuveni 6 miljoni eiro, un drīzumā tiks atklātas DUS Jelgavā un uz A10 autoceļa Jūrmalas virzienā.

Par “Kool Latvija”

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. 2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu turētāju kļuva “BaltCap Izaugsmes Fonds” (“BaltCap Growth Fund”), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd atvērtas jau astoņas “KOOL Latvija” degvielas uzpildes stacijas un konceptveikali Rīgā, Piņķos, Ādažos, Sauriešos, Līgatnē un Valmierā.

“Kool Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli