WIZZ AIR SAŅEM GADA LIDSABIEDRĪBAS BALVU NO AIR TRANSPORT AWARDS


Stephen Jones receives 2019 Airline of the Year award public. foto
RĪGA, 2019. gada 7. maijā. Lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air ar lepnumu informē, ka Air Transport Awards to ir atzinis par 2019. gada lidsabiedrību. Šis ir vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts visās galvenajās gaisa satiksmes nozares kategorijās. Apbalvojums tika pasniegts Wizz Air Hungary vadītāja vietniekam un rīkotājdirektoram Stīvenam Džonsam 2019. gada Air Transport Awards ceremonijā, kas notika Ekali, Grieķijā.

2019. gada Air Transport Awards tika piešķirtas sadarbībā ar Hermes Air Transport Organisation un ATN (Air Transport News). Uzņēmumu apbalvošanas žūrijā bija vieni no izcilākajiem gaisa satiksmes nozares pārstāvjiem, proti:

  • žūrijas priekšsēdētājs un Eiropas Komisijas Mobilitātes un transporta ģenerāldirektorāta ģenerāldirektors Henriks Hololejs;

  • CANSO ģenerāldirektors Džefs Pūls;

  • Hermes Air Transport Organisation viceprezidents Robērs Delons;

  • Pasaules Bankas galvenais gaisa satiksmes speciālists Šarls Šlumberžē.

Uzstājoties apbalvošanas ceremonijā Ekali, Wizz Air Hungary vadītāja vietnieks un rīkotājdirektors Stīvens Džonss sacīja: „Šodien mēs atzīmējam vēl vienu svarīgu Wizz Air sasniegumu. Mēs jūtamies pagodināti, ka esam atzīti par gada lidsabiedrību. Šo apbalvojumu ir nopelnījis lieliskā WIZZ kolektīva neatlaidīgais darbs un aizrautība, mūsu klientu lojalitāte un uzticēšanās, kā arī mūsu sadarbības partneru atbalsts. Wizz Air veido uzņēmējdarbību ar vienkāršu nolūku padarīt avioceļojumus pieejamus visiem un sniegt iespējas uzlabot mūsu dzīvi un vidi, un šis apbalvojums ir vēl viens pierādījums, ka mēs esam uz pareizā ceļa. Wizz Air turpinās tālāk pilnveidot klientu apkalpošanu, ieviešot jauninājumus un nodrošinot, ka ikvienam ir iespēja uzlabot savu dzīvi, izmantojot ceļojumus.”

 

2019. gada Air Transport Awards prezidents Dr. Kosts Jatrū komentēja: „Ar aviācijas jomas organizāciju un atsevišķu personu pūliņiem Air Transport Awards ir kļuvis par svarīgu notikumu nozarē. Ir svarīgi izteikt atzinību un sumināt labākos no labākajiem un godināt viņu līderību.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 112 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 650 maršrutos, savienojot 146 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air vairāk kā 4,500 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 34 miljonu pasažieru izvēli 2018. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Uzņēmums nesen saņēma visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī Air Transport Awards to ir atzinis par 2019. gada lidsabiedrību.

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli