Saplākšņa pārstrādātājs "Troja" investē vairāk kā 2 milj. jaunā ražotnē Saulkalnē


public. foto
SIA "Troja", viens no vadošajiem saplākšņa pārstrādātājiem Latvijā, ir paplašinājies, atverot kokapstrādes ražotni Saulkalnē. Ražošanu jaunajās telpās plānots sākt šī gada maijā.


public. foto

Jaunā kokapstrādes ražotne Saulkalnē ar ēku platību vairāk nekā 5 000 m² būs daļa no esošā SIA "Troja" ražotnes un biroja kompleksa Rīgā. Šobrīd veikto investīciju apjoms jaunajā ražotnē Saulkalnē ir vairāk kā 2 miljoni eiro. Papildus ieguldītajai summai 2019. gadā paredzēts investēt vēl 500 000 eiro. Uzņēmumā šobrīd ir nodarbināti vairāk nekā 160 darbinieki. Atverot ražotni Saulkalnē, tiek radītas jaunas darba iespējas tuvākās apkaimes iedzīvotājiem.


public. foto

AS "Latvijas Finieris" saistītā uzņēmuma SIA "Troja" neto apgrozījums 2018. gadā sasniedza 26 miljonus eiro, saražojot vairāk kā 30 000 m3 gatavās produkcijas. Uzņēmuma pamatdarbības veids ir bērza saplākšņa apstrāde un piezāģēšana, kā arī šūpuļzirdziņu, biroja mēbeļu, akustisko paneļu un ceļa zīmju ražošana. 98% gatavās produkcijas tiek eksportēta galvenokārt uz Rietumeiropas valstīm.


public. foto

Dibināts 1992. gadā, uzņēmums SIA "Troja" ir pierādījis sevi kā ilgtspējīgu un elastīgu partneri kokapstrādes nozarē. Tas darbojas, balstoties uz LEAN pamatprincipiem, rūpējoties par apkārtējo vidi un darbinieku darba apstākļiem. Uzņēmuma galvenās vērtības ir produkcijas kvalitāte un uzticamība ilgtermiņa sadarbībā ar klientiem.

 

SIA “Troja”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli