Santehnikas veikals vannas remontam: izdzīvošanas instrukcija


Foto: Shutterstock.com
Vēlies uzsākt vannas istabas remontu, bet ieplānotais gājiens uz santehnikas preču veikalu uzdzen šermuļus? Tas nav brīnums, jo santehnikas veikals būtībā ir milzīga noliktava, kur var apmaldīties jau pēc piecām minūtēm. Lai prasmīgi orientētos bezgalīgos izvēles variantos, ir nepieciešamas zināšanas. Iepazīsties ar dažām santehnikas iegādes noslēpumiem šajā rakstā!

4 padomi santehnikas pircējiem

No vienas puses, santehnikas iegāde nav tik sarežģīta un laikietilpīga kā tapešu vai mēbeļu izvēle. Galu galā, santehnika pirmām kārtam ir funkcionāls vannas istabas aprīkojums. Un tomēr, izvēlēties jaunu maisītāju var būt gana sarežģīti, kur nu vēl vannu vai dušas kabīni. Lai netērētu laiku veltīgi, izmanto šos vienkāršos padomus:

  • nosaki sava budžeta robežas. Santehnikā, tāpat kā visās pārējās nozarēs, ir ekonomiskais, standarta un luksusa segmenti, un par vienu vannu var samaksāt dažus simtus un vairākus tūkstošus eiro. Tā vietā, lai uztrauktos, kur dabūt naudu karaliskā līmeņa santehnikai, apsver, kādi raksturojumi Tev ir svarīgi, un no kādiem var mierīgi atteikties, un iekļaujies sava budžeta rāmjos. Ir labi, ja Tev ir noteikta summa, ko var ieguldīt pirkumā papildus, piemēram, standarta budžets maisītāja iegādei ir 30 eiro, bet papildu naudas rezerve īpaši labai precei ir vēl 10 - 15 eiro;
  • veic nepieciešamos mērījumus. Skatīties santehnikas katalogus ar skaistām bildēm ir patīkami, taču šī nodarbe ir noderīga tikai tad, ja precīzi zini, kāda izmēra vanna, dušas kabīne vai tualetes pods ietilpst Tavā vannas istabā. Ņemot vērā to, ka lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa dzīvo samērā nelielos dzīvokļos, precīzi mērījumi ir ikviena veiksmīga remonta pamatnosacījums. Pat par sīkām neprecizitātēm var nākties maksāt dubultā, tāpēc pirms gājiena uz santehnikas veikalu dodies uz savu vannas istabu, bruņojies ar centimetru un pierakstu blociņu;
  • pievērs uzmanību santehnikas materiālam. Lai gan maisītāja vai vannas cenu nosaka arī dizains un papildu aprīkojums, tomēr būtiskākais faktors ir materiāls. Piemēram, ja vannu ir plānots iegādāties tieši peldēm, nevis mazgāšanai zem duša, lietderīgi ir iegādāties vannu no akmens masas, kas nav lētākā, taču ilgi saglabā siltumu un ir ļoti stabila. Izturīgākie maisītāji tiek ražoti no misiņa, bet izlietnes – no akmens un tērauda;
  • ņem vērā vannas istabas īpatnības. Santehnika vannā netiek pakļauta skrāpējumu riskam, jo vannā nemazgā traukus un svaigu pārtiku. Ja virtuvei labāk izvēlēties tērauda izlietni, vannā var droši uzstādīt keramisko. Arī santehnikas formai ir nozīme, jo dažkārt vizuāli nestandarts risinājums var palīdzēt atbrīvot vannas istabas telpu. Reizēm dušas kabīne ir ērtāks variants nekā vanna, jo ļauj izvietot vannas istabā arī izlietni un plauktiņus.


Foto: Shutterstock.com

Santehnikas veikals internetā: viss, kas nepieciešams Tavam remontam

Remonts nepārprotami ir stresa pilns laika periods, bet detalizēts remonta plāns un gudra pieeja iepirkumiem var atvieglot situāciju. Visērtāk ir meklēt santehniku interneta veikalā, kur vienuviet ir apkopotas simtiem dažādu preču un visu vajadzīgo santehniku var salīdzināt un pasūtīt, netērējot laiku braucieniem uz tirdzniecības centru. Latvijā iegādāties kvalitatīvu santehniku var 1a.lv interneta veikalā.


Foto: Shutterstock.com

1a.lv santehnikas veikals piedāvā visu nepieciešamo vecas santehnikas nomaiņai:

  • tualetes podus;
  • vannas un dušas kabīnes;
  • izlietnes un maisītājus.

Turpat var iegādāties vannas istabas aksesuārus un papildu dekora elementus: dušas aizkarus, paklājus, tualete papīra turētājus, ziepju traukus un daudzas citas preces komfortablai un vizuāli atraktīvai vannas istabai. Pasūtot santehniku 1a.lv e-veikalā, nav jāuztraucas par preču saņemšanu – visus pasūtījumus var bez maksas izņemt klientu apkalpošanas centros vai pasūtīt ar piegādi uz adresi.

Santehnikas veikals internetā palīdz sagatavoties remontam īsākā laikā un ātrāk pievērsties patīkamākajam remonta posmam – vannas istabas iekārtošanai. Ienāc 1a.lv mājaslapā un pasūti visu nepieciešamo remontam tiešsaistē!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums