Bigbank investēs 10 miljonus jaunos nekustamo īpašumu projektos

Bigbank uzsāk izsniegt finansējumu nekustamo īpašumu projektu attīstīšanai Latvijā, un šogad plāno investēt jaunos projektos līdz 10 miljoniem eiro.

“Paredzam, ka nekustamo īpašumu tirgus Latvijā ir ar potenciālu attīstīties. Īpašs pieprasījums ir pēc ekonomiskām ģimenes mājām Pierīgā, kas nav ne lielas, ne greznas, bet ar visām komunikācijām un cenā līdz 1400 EUR/m2. Vēl joprojām 70% Latvijas iedzīvotāju dzīvo padomju laikos celtajos daudzdzīvokļu namos, arī šis dzīvojamais fonds ar laiku būs aizstājams ar jauniem daudzdzīvokļu namiem. Tajā pašā laikā – lai arī ekonomika piedzīvo strauju izaugsmi, nekustamo īpašumu cenas pieaug mēreni, atbilstoši ekonomiskajai attīstībai,” saka Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Ģirts Kurmis.

Bigbank nekustamo īpašumu attīstīšanas projektus no 2010. gada finansē Igaunijā un Lietuvā, un tagad šī sekmīgā prakse tiek ieviesta arī Latvijā.

Finansējumu nekustamo īpašumu projektiem var saņemt gan pašmāju attīstītāji, gan Baltijas attīstītāji, kas ar labu reputāciju un pieredzidarbojas savos mājas tirgos . Finansējumu var saņemt no 10 000 eiro līdz 3,5 miljoni eiro uz termiņu līdz 2 gadiem.

Bigbank ir specializēta banka, kas koncentrējas uz aizdevumiem un ieguldījumiem. Bigbank dibināta Igaunijā. Bankas filiāles atrodas Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Spānijā. Banka savus pakalpojumus piedāvā arī Austrijā, Vācijā un Holandē.

Bigbank
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli