Pērn apēstas 615 tonnas grila produkcijas

2018. gadā grila produktu kategorijā pārdotas 615 tonnas gaļas produkcijas, liecina lielākā vietējā gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" pārdošanas rezultāti. Šī ir viena no straujāk augošajām kategorijām pēdējo gadu laikā, tāpēc šogad grila produktu pārdošanas apjomus uzņēmums plāno palielināt par vidēji 15-20%.

Vērtējot pirktākos produktus, to vidū ir puskūpinātas alus sardeles, ribiņas marinādē un mednieku desiņas. Aktīvajā grila sezonā “Forevers” mēnesī saražo vidēji 63 tonnas grilam domāto produkciju.

Jāuzsver, ka grila produkcijas kategorija vienmēr ir iezīmējusi izteiktu sezonalitāti, tai pakārtojot produkcijas ražošanas plānus un tirdzniecību. Savukārt pērn grilēšanai bija labvēlīgāki laika apstākļi, pagarinot grila produktu pārdošanas sezonu un attiecīgi arī pārdotos produkcijas apjomus.

Informē “Forevers” īpašnieks, valdes loceklis Andrejs Ždans: “Grila produktu kategorija pēdējo gadu laikā uzrāda strauju izaugsmi un, jāatzīst, ka tai ir potenciāls augt arī turpmāk. To nosaka gan pircēju paradumi un prasības, gan arī ražotāju plašais piedāvājums, kurā šobrīd ir visai augsta konkurence. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc grila kategorijas produktu vidū nav vairs tikai tradicionālais cūkgaļas vai vistas gaļas šašliks, bet arī cepamdesiņas, ribiņas un citi gaļas izstrādājumi.”

“Forevers” dati liecina, ka pircēju iecienītāko grila produktu lokā ir arī mednieku desiņas, kebabčiki un klasiskais šašliks, kas uzņēmuma sortimentā parādījās pērn līdz ar grila sezonas iestāšanos – maija sākumu. Kopumā šobrīd “Forevers” ražo 6 grila produktus, taču šajā sezonā sortimentu plānots papildināt.

Par “Forevers”

Forevers” ir lielākais vietējais gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas tirgū strādā jau vairāk nekā 22 gadus. Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 55 tonnas gaļas produkcijas. “Forevers” tirdzniecības tīklā šobrīd ir 88 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma. Saskaņā ar Lielbritānijas pētījuma aģentūru “Euromonitor International” “Forevers” ir atzīts par Nr. 1 – pirktāko gaļas produktu zīmolu Latvijā 2017. gadā.

 

uzņēmums “Forevers”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums