"McDonald's" Latvijā uzsāk plastmasas salmiņu izsniegšanu tikai pēc pieprasījuma


public. foto
Lai mudinātu "McDonald’s" restorānu viesus samazināt plastmasas salmiņu izmantošanu, "McDonald’s" Latvijā uzsāk testu, pasniedzot salmiņus pie dzērieniem tikai pēc īpaša pieprasījuma. No šodienas aktivitāte testa režīmā ir uzsākta "McDonald’s" restorānā Jelgavā. Jūnija sākumā to plānots ieviest arī pārējos "McDonald’s" restorānos Latvijā. Bez salmiņa turpmāk tiks pasniegti dzērieni no "McDonald’s" regulārās ēdienkartes. Atsevišķi dzērieni, kā, piemēram, piena kokteiļi, arī turpmāk tiks pasniegti ar salmiņu.  

“”McDonald’s” ir apņēmies rast ilgtspējīgas alternatīvas ierastajiem plastmasas salmiņiem,” saka Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski), “McDonald’s” rīkotājdirektors Baltijas valstīs.

“Ņemot vērā visā pasaulē aktuālo tendenci pievērst uzmanību ilgtspējīgiem risinājumiem ikdienā, mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai savos restorānos nodrošinātu videi draudzīgas izvēles iespējas. Šis ir tikai sākums vēl plašākai plastmasas patēriņa samazināšanai mūsu restorānos,” saka V.Janevskis.

“Uzsākot pasniegt salmiņus tikai pēc pieprasījuma, mēs vēlamies veicināt jaunu paradumu veidošanos, aicinot mūsu viesus izvēlēties dzērienus bez salmiņiem. Testa periods sāksies 9. aprīlī un ilgs 45 dienas. Mēs ceram, ka viesi šo aktivitāti vērtēs pozitīvi un ka kopā varēsim samazināt plastmasas salmiņu patēriņu,” piebilst V.Janevskis.

Salmiņu izsniegšana tikai pēc pieprasījuma ir daļa no “McDonald’s” globālās apņemšanās veicināt iepakojuma ilgtspēju. “McDonald’s” mērķis visā pasaulē ir līdz 2025.gadam pāriet uz 100% iepakojumu no atjaunojamiem, otrreiz pārstrādātiem vai sertificētiem materiāliem visos “McDonald’s” restorānos pasaulē un nodrošināt šo iepakojumu otrreizēju pārstrādi.

Par “McDonald’s”:

“McDonald’s” ir vadošais ēdināšanas uzņēmums Latvijā pēc viesu un darbinieku skaita, kā arī finanšu snieguma un investīcijām. “McDonald’s” 12 restorānus Latvijā vidēji gadā apmeklē vairāk nekā 8 miljoni viesu, un “McDonald’s” nodrošina darba vietas 660 darbiniekiem.

“McDonald’s” Attīstības licences turētājai Maltas kompānijai “Premier Capital” pieder 147 “McDonald’s” restorāni Baltijas valstīs, Maltā, Grieķijā un Rumānijā, to skaitā 77 “McDrive” un 51” McCafe”, apkalpojot vairāk nekā 118 miljonus viesu gadā un nodarbinot vairāk nekā 8200 cilvēku.

“Premier Capital” ir Maltas kompānijas “Hili Ventures” meitas uzņēmums. “Hili Ventures” ir “McDonald’s” un “Apple” attīstības licences turētājs vairākās valstīs, kā arī darbojas loģistikas, inženierzinātņu, tehnoloģiju un nekustamo īpašumu jomās. “Hili Ventures” ir pārstāvēts 10 valstīs Austrumeiropā un Ziemeļāfrikā, un uzņēmumā strādā 9000 darbinieku liela komanda. “Hili Ventures” ir “CMA CGM”, “IBM”, “Konecranes”, “Lenovo”, “Microsoft”, “NCR”, “Diebold Nixdorf” un daudzu citu globālu zīmolu partneris.

 

“McDonald’s”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums