Investējot 45 milj. EUR, Sirin Development uzsāk lielākā un modernākā industriālā parka būvniecību Latvijā

Viena no vadošajām Baltijas valstu industriālo un komerciālo nekustamo īpašumu kompānijām Sirin Development ir uzsākusi jauna industriālā parka pirmā posma izbūvi. Sirin industriālais parks būs viens no lielākajiem un modernākajiem parkiem reģionā un atradīsies Maskavas ielā. Pēc pirmās kārtas izbūves, ko plānots pabeigt 2019. gada nogalē, partneriem būs pieejamas noliktavu telpas 22 360 kvadrātmetru platībā. Kopējais investīciju apjoms, ko plānots ieguldīt industriālā parka būvniecībā - 45 milj. EUR.

A klases biroju ēku un A+ energoefektivitātes klases industriālā parka kopējā platība būs 16 hektāri, savukārt ēku kopējā platība - 80 000 m2. Industriālais parks atradīsies Maskavas ielā netālu no autoceļa A6. Kompānija Sirin Development jau iepriekš ir attīstījusi loģistikas parku Olainē (2008. gadā) un Ventspilī (2011. gadā).

Laurynas Kuzavas, Sirin Development izpilddirektors: “Mēs priecājamies paplašināt savu darbību Latvijā, uzsākot jauna objekta celtniecību Stopiņu novadā. Ieguldot 45 milj. EUR, Sirin industriālais parks kļūs par vienu no lielākajiem loģistikas centriem Rīgas tuvumā. Jaunā industriālā parka būvniecības darbi aizņems 2 gadus, taču uzņēmums vēlas paplašināt savu produktu portfolio un šobrīd aktīvi pēta jaunas attīstības iespējas Rīgā un tās apkārtnē.”

Andris Ozols, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors: “Loģistika ir kā pilsētas asinsrite, bez kuras grūti iedomāties pilnvērtīgu, mūsdienīgu pilsētvidi. Šādi lieli, moderni loģistikas supermezgli ir īpaši vērtīgi, jo tie ne tikai ienāk valstī ar investīciju miljoniem un jaunām darbavietām, bet pildīs funkciju, kas bieži vien netiek izcelta, bet ir vitāli svarīga pilsētai.”

Vita Paulāne, Stopiņu novada domes priekšsēdētāja: ““Dzīves mērķis ir augt. Dzīves būtība ir mainīties. Dzīves izaicinājums ir pārvarēt”, teicis Viljams Arturs Vards. Stopiņu novads aug un mainās straujiem soļiem. Šodien tiek atklāta industriālā parka pirmās kārtas būvniecība mūsu novada Rumbulas ciemā. Esam gandarīti, ka investori izvēlējās un iegādājās rūpnieciskās apbūves teritoriju Stopiņu novadā - tiks radītas jaunas darba vietas un uzņēmums nodrošinās ilgtspējīgu attīstību un izaugsmi novadam un Latvijai kopumā. Pašvaldība ir uzņēmēju sadarbības partneris, un kopīgiem spēkiem mēs sasniedzam noteiktos mērķus un uzdevumus, pārvaram izaicinājumus. Novēlu veiksmi un strauju uzņēmuma tālāko izaugsmi un attīstību.”

Sandris Apsīts, Aimasa izpilddirektors: “Aimasa kā ģenerāluzņēmējs ir gandarīts sadarboties ar starptautisku nekustamo īpašumu attīstītāju, kurš būvniecības nozarē pieprasa augstu bezkompromisa kvalitāti, optimālus tehniskos risinājumus un pievērš uzmanību nākotnes īrnieku un, jo īpaši, to darbinieku labsajūtai. 2019. gada beigās pēc pirmā būvniecības posma pabeigšanas Latvijā būs jauns, augstas klases industriālais parks, kas noteiks jaunu standartu ne tikai industriālajam nekustamajam īpašumam, bet arī biznesa un darbinieku darba apstākļiem.”

Par Sirin Development

Sirin Development pārvalda vairāk nekā 270 000 m2 lielu nekustamā īpašuma portfeli Lietuvā, Latvijā un Krievijā. Kompānija savu darbu uzsāka 2005. gadā un ir līderi nekustamā īpašuma attīstīšanā un apsaimniekošanā. Tās produktu portfolio ietilpst tirdzniecības centru, biroju ēku un noliktavas kompleksu attīstība. Kompānijai ir profesionāla pieredze tirdzniecības centru, biroju ēku un noliktavas kompleksu attīstīšanā.

Foto: https://ej.uz/SIRIN

 

Reputācijas vadības aģentūra Lejiņa & Šleiers
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums