Vecmeitu ballīte - 3 oriģināli uzdevumi, vērtīgi ieteikumi un laika tabula


Foto: pexels.com
Tuvojas vecmeitu ballīte un esi viena no organizatorēm? Šis pasākums ir īpašs, jo tā ir izdevība visām kopā nosvinēt īpašo notikumu, atpūsties, izklaidēties un sagatavot draudzeni sievas lomai. Lai vecmeitu ballīte izdotos godam, smelies iedvesmu no šīm idejām un praktiskiem padomiem!

Pirmie soļi pasākuma organizēšanā

Ierasts, ka galveno organizatoru lomu uzņemas vedējmāte, līgavas māsa vai tuvākā draudzene. Taču tas nenozīmē, ka pārējās meitenes var tikai ierasties uz pasākumu. Katras iesaiste ir ļoti būtiska, lai vecmeitu ballīte būtu pārdomāta un līgavas vēlmēm atbilstoša.

Laika josla

Jebkura pasākuma rīkošanā ļoti svarīgs ir laika sadalījums. Lai gan tie lielā mērā ir atkarīgi no vecmeitu ballītes aktivitātēm un norises ilguma, vērts ievērot šādus termiņus!

Uzdevums

Periods pirms pasākuma norises dienas

Kā to izdarīt?

Ko ņemt vērā?

Saprast dalībnieču skaitu un vienoties par pasākuma datumu (datumu var paziņot līgavai mutiski)

4 - 3 mēneši

Elektroniski - Facebook event vai WhatsApp čats

Līgavas noslogotību, lai norises datums būtu viņai ērts (nedēļu pirms kāzām nav ieteicams)

Uztaisīt brainstorm par aktivitātēm

4 - 3 mēneši

Visām satikties kādā kafejnīcā

Līgavas vēlmes, ko viņa noteikti šajā dienā nevēlas piedzīvot/darīt

Sadalīt pienākumus

3 - 2,5 mēneši

Izveidot Google Sheets tabulu

Katras meitenes stiprās puses, kontaktus un brīvo laiku

Rezervēt fotogrāfu

3 mēneši vai ātrāk, ja vecmeitu ballīte būs nedēļas nogalē

Ligavam.lv, Precos.lv, LKFA.lv, Instagram heštagi

Fotogrāfa stilu (krāsas, emocijas, idejas), cik apstrādātas bildes saņemsiet, cik ilgā laikā saņemsiet bildes

Rezervēt naktsmājas (ja vecmeitu ballīte paredzēta vairākas dienas)

2,5 - 2 mēneši

Booking, Airbnb, SS.lv

Check-in un check-out laiku, virtuves komplektāciju (vai ir glāzes), atrašanās vietu (ja pirms tam dodaties uz klubu), vai drīkst dzīvoklī izvietot dekorācijas

Rezervēt aktivitātes (pakalpojumus)

2 mēneši

 

Vasaras sezonā brīvie laiki aizpildās ātrāk, tādēļ jo savlaicīgāk rezervē jo lielāka iespēja rezervēt sev vēlamā laikā

Rezervēt make-up meistaru (ja tas ir paredzēts)

2 - 1 mēnesis

Skaistumnica.lv, Ligavam.lv, Precos.lv, Instagram heštagi

Noskaidrot, vai make-up meistare var uzpucēt jūs visas vai tikai līgavu, vai meistare ņem vērā meitenes vēlmes attiecībā uz grima krāsām

Rezervēt galdiņu klubā

1 mēnesis

Sazinoties ar klubiem Facebook lapā

Katram klubam ir savi noteikumi par rezervāciju - bez maksas; bez maksas, ja ņem uzkodas un dzērienus, par maksu; par drošības maksu, ko pēc tam var iztērēt dzērieniem un uzkodām u.c.

Vienoties, kā līgava nokļūs līdz satikšanās vietai ar jums

1 mēnesis

Auto noma ar šoferi, jums pazīstams (viņai nezināms) vīrieties aizbrauc pakaļ, taxi

Parūpēties, lai līgavai ir ērta un pārdomāta nokļūšana (rēķinoties, ka viņai var būt papildu soma ar maiņas apģērbu un kosmētiku)

Nosūtīt līgavai oficiālu ielūgumu uz ballīti

3 - 2 nedēļas

Sagatavot drukātu ielūgumu atbilstošā stilā

Norādīt pasākuma datumu; laiku un vietu, kur līgavai jābūt; kā viņai nokļūt uz satikšanās vietu; dresscode u.c. nianses, kas līgavai jāņem līdzi

Sagatavot dekorus, īpašās glāzes un dzērienus

2 - 1 nedēļu

Var gatavot pašas vai pasūtīt, dzērienu pudelēm uzlikt īpašās etiķetes

Kopējo stilu un krāsu gammu visās niansēs

Vēl lielākai drošībai deadline varat sadalīt sīkāk, pierakstot to pie katras meitenes atbildības (tabulā), jo pirms rezervācijas veikšanas, būs tādi uzdevumi kā:

 • dažādu variantu meklēšana;
 • sazināšanās un cenu aptauja;
 • diskutēšana, kurš no variantiem ir labākais;
 • papildu jautājumu noskaidrošana.

Vecmeitu ballīte nav viegls process, ik sevišķi, ja esat vairākas. Jo vairāk sevi disciplinēsiet jo process raitāk ritēs uz priekšu.

Katrai niansei ir nozīme

Jūsu draudzene noteikti pamanīs un novērtēs jūsu centību un ieguldīto laiku ballītes organizēšanā. Vecmeitu ballīte nav iedomājama bez itkā sīkām, taču nozīmīgām detaļām - piemēram, īpašās vecmeitu ballītes dzērienu etiķetes, matu dekori, saskaņoti tērpi utt.


Foto: pexels.com

Tas viss prasa papildu laiku. Dažkārt atrast ikdienā mirkli šiem darbiņiem ir īsts izaicinājums, tāpēc vecmeitu ballītes uzdevumi jāsāk plānot laicīgi, pieļaujot, ka jūsu domas var mainīties.

Populāri vecmeitu ballītes uzdevumi

Dažādi vecmeitu ballītes uzdevumi ir must-have. Tiem jābūt interesantiem, oriģināliem un pat izaicinošiem, lai pārbaudītu topošās sievas prasmes un sagatavotu viņu jaunam dzīves posmam.

Neiztrūkstoša vecmeitu ballītes sastāvdaļa ir vecmeitas zvērests, ko draudzene svinīgi nolasa pasākuma pirmajā daļā. Pārvētiet šo uzdevumu par aizraujošu aktivitāti!

Zvērests vecmeitu ballītē - jauna ideja lielākai jautrībai

Pirmkārt, vecmeitu ballītes zvērests var palikt kā piemiņa no pasākuma, tādēļ padomājiet par īpašu tā noformējumu, piemēram:

 • ielikts foto rāmīti;
 • izveidots rullītis kā īpašs vēstījums;
 • atsevišķas lapiņas kastītē;
 • drukāts uz dizaina papīra un ielaminēts u.c.

Otrkārt, zvēresta saturs. Tas galvenokārt ietver solījumu no līgavas puses pret draudzenēm, vīru un pašai pret sevi. Tāpat arī par vecmeitu ballītes norises neizpaušanu citām personām - kas noticis vecmeitu ballītē, tas paliek tikai starp jums.

Treškārt, veids, kā jūsu draudzene zvērestu saņems. Satiekoties, to varat viņai vienkārši nodot vai izdomāt ko interesantāku, lai vecmeitu ballīte būtu pārsteigumiem piepildīta.

Zvēresta medības

Oriģināls veids ir likt draudzenei pašai zvērestu notvert - skrienot un šaujot ar krāsainajām peintbola lodītēm, vecmeitai ir jānoķer “tīģeris”, “supermenis” vai kāds cits tēls (kostīmā saģērbies vīrietis). Kad līgava ir viņam trāpījusi, piemēram, 5 reizes, viņš atdot viņai zvērestu. Vecmeitu ballīte ar šādu aktivitāti uzņems apgriezienus jau no paša rīta!

Šādu aktivitāti iespējams sarīkot GUNSnLASERS izklaides parkos Juglā, Andrejostā vai Mežaparkā. Par cenu un rezevācijai pieejamo laiku sazinies, nosūtot ziņu uz e-pastu info@gunsnlasers.lv vai arī zvanot pa telefona numuru +371 27274646!

Cik labi līgava pazīst savu topošo vīru?

Vecmeitu ballītes uzdevumi jāplāno tā, lai arī pārbaudītu līgavas zināšanas par savu topošo vīru. Uzdodiet viņai dažādus jautājumus, vispirms atbildes uz tiem noskaidrojot no paša līgavaiņa. Par katru nepareizi atbildētu jautājumu vecmeitai jāizpilda kāds soda uzdevums.

Idejas jautājumiem:

 1. Kāda ir viņa acu krāsa?
 2. Kāds ir viņa apavu izmērs?
 3. Kāds ir viņa mīļākais Tevis gatavotais ēdiens?
 4. Kas ir viņa iecienītais sporta veids/sporta komanda?
 5. Kāda ir viņa mīļākais alkoholiskais dzēriens?
 6. Kas ir viņa sapņu pilsēta/valsts?
 7. Kāda stila mūziku viņš ikdienā klausās?
 8. Ja viņam būtu iespēja izvēlēties kādu super spēju, kāda tā būtu?

Arī jautājumu uzdošana jāizvērš jestrā aktivitātē. Viens no variantiem ir balonu šaušana, kurā ievietotas salocītas lapiņas.

Jautājumu baloni

Pie GUNSnLASERS vari sarīkot ar šādu vecmeitu ballītes uzdevumu. Izmantojot airsoft ieroci (īsta ieroča kopija, kurā ložu vietā tiek izmantotas nelielas plastmasas bumbiņas), vecmeitai jāšauj pa uzpūstu un piestiprinātu balonu, kurā iekšā ir lapiņa ar jautājumu.

Šādi vecmeitu ballītes uzdevumi būs gana azartiski un piemēroti arī mierīgākām meitenēm. Par iespējām un vēlmēm sazinies ar GUNSnLASERS pārstāvjiem pa telefonu +371 27274646 vai e-pastu info@gunsnlasers.lv!

Aizkustinošs video līgavainim

Lai arī līgavainim būtu kāda maza daļiņa no ballītes, vecmeitai jānofilmē video, kurā viņa uzskaita sava topošā vīra labās īpašības, kas viņai patīk, atgādina par kopā piedzīvotiem mirkļiem un nākotnes sapņiem. Šis var būt arī “soda” uzdevums par nepareizi atbildētiem jautājumiem.

Vecmeitu ballīte ir pasākums, kurā jautrība mijas ar aizkustinājumu, kurā vecmeitai ir iespēja atsaukt atmiņā skaistākos brīžus un atzīties kopdzīves grēciņos. Uzsākot laicīgu plānošanu un ņemot vērā vecmeitas vēlmes, ballīte izdosies par 110%. Esi radoša!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli