9 interesantas dāvanas vīrietim

Vīrieši ir pelnījuši, lai mēs viņus atcerētos un sveiktu svētkos, iepriecinātu ar jaukām dāvanām, kas apliecina mūsu draudzību, novērtējumu un mīlestību. Tomēr atrast noderīgas un interesantas dāvanas vīrietim nemaz nav tik vienkārši. Tāpēc piedāvājam dažas idejas, kas var noderēt arī jums. Esam izvēlējušies deviņas interesantas dāvanas vīrietim no plašā dāvanu klāsta, ko piedāvā viens no lielākajiem dāvanu servisiem internetā — "Lieliska Dāvana".

Interesantas dāvanas tieši vīriešiem meklē https://www.lieliskadavana.lv/davanas-virietim.

1. Bārdas kopšana salonā

Daudzi vīrieši tagad izvēlas audzēt bārdu. Ja arī vīrietis, ko gribat apsveikt, to dara, tad ļoti laba dāvana būs salona apmeklējums, lai saņemtu pilnu bārdas apkopi. Kopta bārda ir skaista bārda. Salonā viņš ne tikai saņems noderīgu pakalpojumu, bet arī varēs atpūsties un izbaudīt rūpes par sevi. Kā arī varēs iegūt noderīgu informāciju par bārdas kopšanu mājās.

2. Latviešu pirts rituāls

Latviskās pirts tradīcijas ir senas, sevi pierādījušas jau sen un labi zināmas, tomēr ne visi ir izbaudījuši īstu pirts rituālu zinoša pirtnieka vadībā. Tā būs lieliska pieredze un atpūta, iespēja atbrīvot no nevēlamā gan ķermeni, gan prātu.

3. Lidmašīnas vadīšana aviosimuldāvanasvīatorā

Vairums vīriešu interesējas par tehniku, dažādām ierīcēm, transporta līdzekļiem. Kaut kas pārsteidzošs būs iespēja izmēģināt, kā ir vadīt lidmašīnu īsta pilota uzraudzībā. Aviosimulators nodrošinās šo unikālo pieredzi.

4. Izbrauciens ar kvadraciklu

Uzdāvini vīrietim iespēju izdauzīties un izjust adrenalīnu! Brauciens ar kvadraciklu būs aizraujošs jebkurā gadalaikā. Traki piedzīvojumi pa grūti izbraucāmām vietām, kas ļaus arī sasmērēties un izjust, ko īsti spēj šis braucamrīks.

5. Klasiskais manikīrs vīrietim

Koptas rokas un nagi ir musthave ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Uzdāviniet vīrietim klasisko manikīra procedūru. Iespējams, viņam tā būs pavisam jauna pieredze.

6. Žurnāla “Ilustrētā zinātne” abonements

Žurnāls “Ilustrētā zinātne” ir ar daudzveidīgu un interesantu saturu. Tas patiks ikvienam vīrietim, kurš interesējas par zinātni, tehnoloģijām, atklājumiem. Tā būs lieliska lasāmviela jebkura vecuma vīrietim. Rakstus veido nozaru speciālisti, saturs ir viegli uztverams un izklaidējošs.

7. Kakla un plecu masāža

Ikviens cilvēks ikdienas darbos un pienākumos nogurst. Arī vīrieši, kuri gan īpaši nemēdz sūdzēties par slodzes un stresa radītajām sekām. Pleci un kakla zona ir savilkta un saspringusi gandrīz katram cilvēkam. Uzdāviniet kakla un plecu mašāžu, kas ļaus relaksēties un uzlabot viņa pašsajūtu.

8. Slēpošanas vai snovborda apmācība

Latvijā tagad ir daudz labu vietu, kur slēpot un izbaudīt citus ziemas priekus. Ja vīrietis nav aktīvs ziema sporta veidu baudītājs, tad varbūt ir īstais brīdis pamudināt viņu uz to. Uzdāviniet slēpošanas vai snovborda nodarbības pie profesionāla instruktora. Kas zina, varbūt ziemas sporta veidi kļūs par viņa jaunajiem mīļākajiem hobijiem!

9. SPA centra apmeklējums

Ikviens vīrietis pratīs novērtēt dāvanu karti SPA centra apmeklēšanai. Nesteidzīga atpūta ūdenī, relaksējošas procedūras un citi lieliski pakalpojumi būs ļoti labs veids, kā pavadīt brīvdienu un atpūsties pēc garas darba nedēļas. SPA ļaus atgūt enerģiju un uzlabot fizisko pašsajūtu.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli