m.marsruti.lv/adazi interaktīvajos sarakstos rādīs EA sabiedriskā transporta ietilpību

Kopš pagājušā gada SIA "Ādažu-Ekspresis" (EA) saviem pasažieriem piedāvā braucienus plānot, izmantojot maršrutu interaktīvos sarakstus ....

Kopš pagājušā gada SIA “Ādažu-Ekspresis” (EA) saviem pasažieriem piedāvā braucienus plānot, izmantojot maršrutu interaktīvos sarakstus viedtālruņiem – www.marsruti.lv/adazi , planšetēm un datoriem – www.m.marsruti.lv/adazi.

Veicot uzlabojumus EA maršrutu interaktīvajos sarakstos pasažieri telefonā vai datorā, apskatoties interesējošo reisu, tiešsaistē redzēs, kādas ietilpības sabiedriskais transports – minibuss vai autobuss kursēs izvēlētājā maršrutā. Ar oranžas krāsas punktu apzīmēts – minibuss, savukārt ar zilas krāsas punktu – lielais autobuss.

Maršrutu interaktīvo sarakstu priekšrocība – to var lietot jebkurā vietā, ja ir interneta pieslēgums telefonā, aizņem 1-2 minūtes laika, izvēloties maršruta sākuma un galamērķi. Pasažieri var sekot līdzi ne tikai autobusa atrašanās vietai tiešsaistē, apskatīt maršrutus, kustības sarakstus, saplānot maršrutu ar pārsēšanos, bet arī redzēt, reisā brauc lielais autobuss vai minibuss.

 

Turklāt klienti var saglabāt visbiežāk izmantotos maršrutus ar atiešanas laikiem grāmatzīmēs, lai tie ir ātri pieejami. Ieviešot šo jauninājumu, maršrutu plānošana kļuvusi vēl ērtāka un ātrāka EA pasažieriem. Maršrutu interaktīvie saraksti pieejami www.sabiedriskaisautobuss.lv sadaļā “Ekspress-Ādaži”, kustības saraksti un nospiest uz ikonas plānotājs.

Par SIA Ekspress Ādaži

SIA “Ekspress Ādaži” vietējas nozīmes reģionālos pasažieru pārvadājumus nodrošina 9 maršrutos. Bez regulārajiem pasažieru pārvadājumiem, uzņēmums piedāvā transporta nomu tūrisma vai kolektīviem izbraucieniem.

SIA “Ekspress Ādaži”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli