Baltic International Bank veikusi nozīmīgu programmatūras modernizāciju


foto;www.latviachina.eu
Banku nozares programmatūras uzņēmums Temenos ir sekmīgi pabeidzis Baltic International Bank privāto, korporatīvo un filiāļu klientu apkalpošanas programmatūras modernizāciju, bankai pārejot no Temenos T24 Core Banking uz R17 versiju. Banka nolēma modernizēt programmatūru, lai turpinātu ieviest inovācijas atbilstoši klientu augošajām prasībām un atbalstītu savas darbības ģeogrāfisko paplašināšanu jaunos tirgos.

Temenos, kas ir viens no lielākajiem uzņēmumiem šajā jomā pasaules mērogā, sadarbībā ar uzņēmuma apkalpošanas partneri Foranx analizēja bankas vietēji veikto izstrādi, pielāgojot to programmatūras T24 Core Banking jaunākajai versijai, kā arī uzstādot jaunus moduļus un visbeidzot migrējot bankas sistēmu uz modernizēto versiju. Temenos atvērtā, modernizējamā programmatūras pakete ļaus Baltic International Bank ērti modernizēt savu darbības pamattehnoloģiju, tādējādi aizvien ieviešot jaunākās inovācijas.

Baltic International Bank ir pazīstama ar individuāli pielāgotajiem pakalpojumiem un augstākās kvalitātes finanšu produktiem, tādēļ tā saviem klientiem vēlas piedāvāt jaunākās tehnoloģijas, turpinot sniegt labākos pakalpojumus.

Baltic International Bank valdes priekšsēdētājs Viktors Bolbats stāsta: “Mēs priecājamies, ka programmatūras T24 Core Banking modernizācija sadarbībā ar Temenos un Foranx komandām ir noritējusi gludi un ātri. Līdz ar mūsu bankas programmatūras pamatplatformas modernizāciju mūsu klienti saņems visus ieguvumus no labās prakses un paplašinātām funkcijām, ko Temenos ieviesuši savā programmatūrā kopš mūsu pēdējās sistēmas modernizācijas. Turklāt mēs varēsim turpināt pielāgot sistēmu atbilstoši mūsu izaugsmei, aizvien paredzot jaunākās tirgus prasības, ieejot jaunos segmentos.”

Uzņēmuma Temenos pārdošanas vadītājs Noa Kreienmans (Noah Kraehenmann) uzsvēra, ka „sadarbībai ir būtiska nozīme, lai aizvien ietu pa priekšu tirgum, kas nepārtraukti mainās. Sadarbībā ar klientiem identificējot labo praksi un iespējas, kas uzlabos viņu ikdienas darbu un komunikāciju, un investējot 20% mūsu izpētes un attīstības budžeta programmatūrā, mēs nodrošinām, ka mūsu produkts aizvien ir nozarē vadošais. Pateicoties tam, kā programmatūra T24 Core Banking ir komplektēta un integrēta, mūsu klientiem to ir ērti un ātri modernizēt, ļaujot viņiem sagatavoties nākotnei un ērti pievienot jaunus moduļus, kā to izdarīja Baltic International Bank, ieviešot papildu aktīvu pārvaldības moduli. Mēs šo sadarbībā balstīto pieeju īstenojam arī attiecībās ar partneriem, sadarbojoties ar tādiem sistēmu integrētājiem kā Foranx, lai ieviestu mūsu platformu visā pasaulē. Rezultātā piedāvājam dinamisku inovāciju ekosistēmu, kas nāk par labu visām iesaistītajām pusēm”.

Baltic International Bank
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli