WIZZ AIR IEVIEŠ JAUNU, KLIENTORIENTĒTU BAGĀŽAS POLITIKU


Publicitātes foto
SALONA SOMA GARANTĒTA VISIEM

Rīga, 2018. gada 10. oktobrī. Wizz Air, visstraujāk augošā lidsabiedrība Eiropā un lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien izziņo jaunu un caurredzamu bagāžas politiku, kuras mērķis ir atvieglot pasažieriem iekāpšanu un kas garantē visiem pasažieriem vienas bezmaksas rokas bagāžas somas ienešanu lidmašīnas salonā visos Wizz Air lidojumos, sākot no 2018. gada 1. novembra.

Lidsabiedrības ilggadējā statistika liecina, ka vairāk nekā 10 tūkstošus lidojumu gadā ietekmē ar bagāžu saistīta kavēšanās. Turklāt skaitļi parāda, ka pēdējo piecu gadu laikā vidējais uzturēšanās ilgums galamērķī ir nepārtraukti samazinājies un pašlaik trešdaļa Wizz Air ceļotāju izbrauc uz trim dienām vai mazāk. Tā kā ceļojumi ir īsāki, WIZZ pasažieri ņem līdzi mazu un kompaktu bagāžu. Trešdaļa pasažieru ir iegādājusies reģistrējamās bagāžas pārvadāšanu, bet tikai septītā daļa ir izvēlējusies salonā līdzņemamo ratiņsomu.

No 1. novembra katram pasažierim ir tiesības par brīvu ņemt salonā rokas bagāžu (40 × 30 × 20 cm), savukārt pasažieriem, kuri ir iegādājušies pakalpojumu WIZZ Priority, būs atļauts ņemt līdzi salonā arī ratiņsomu (55 × 40 × 23 cm). Ņemot vērā klientu atsauksmes un ceļošanas paradumu maiņu, Wizz Air ir ieviesusi 10 kg reģistrējamo somu, lai atvieglotu ērtu ceļošanu ar cenām, kas sākas tikai no 7 €.

Lidsabiedrības jaunā, skaidrā un taisnīgā bagāžas politika sniedz priekšrocības mūsu pasažieriem, jo ļauj WIZZ klientiem izvēlēties no vairāk nekā 50 rokas un reģistrējamās bagāžas pārvadāšanas variantiem atkarībā no personiskajām vēlmēm.

Wizz Air tirgvedības vadītājs Juhans Eidhāgens sacīja: „Pasažieri vēlas atsevišķus, nesakomplektētus pakalpojumus, un tas ir ultrazemo izmaksu modeļa pamatā, ko īsteno arī Wizz Air. Mēs gribam piedāvāt klientiem viszemākās iespējamās cenas, kā arī caurredzamu skatu uz biļešu cenu noteikšanu. Atdalot preces un pakalpojumus, Wizz Air demokratizē ceļošanu un nodrošina iespēju maksāt par vajadzīgo.”

Mēs iesakām pasažieriem gudri sakravāt bagāžu un iegādāties WIZZ Priority, kas, sākot no tikai 5 €, ietver bezmaksas rokas bagāžu (40 × 30 × 20 cm), ratiņsomas (55 × 40 × 23 cm) līdzņemšanu salonā, prioritāro reģistrēšanos un prioritāro iekāpšanu.

Biļetes ceļojumiem pēc 2018. gada 1. novembra, kas pirms 10. oktobra ir nopirktas bez WIZZ Priority, tiks papildinātas ar bezmaksas 10 kg reģistrējamo somu, savukārt biļetes ar reģistrējamo bagāžu tiks papildinātas ar WIZZ Priority.

Wizz Air uzskata, ka šī caurredzamā un skaidrā bagāžas politika veicinās ērtāku un ātrāku iekāpšanu, labāku klientu pieredzi un vienlaikus uzlabos lidsabiedrības izlidošanas precizitātes rādītāju. Ar lielāku drošību, ka soma var atrasties salonā un jaunu, plašāku bagāžas izmēru un masas iespēju piedāvājumu klientiem tagad ir sevišķi plašs kombināciju klāsts, no kā izvēlēties.

Juhans Eidhāgens piebilda: „Mēs ar prieku iepazīstinām ar jauno, caurredzamo un visiem taisnīgo bagāžas politiku, kas mūsu klientiem piedāvā visplašāko bagāžas variantu izvēli, kā arī ļauj katram pasažierim par brīvu pārvadāt rokas bagāžu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu daudzpusīgais piedāvājums ar vairāk nekā 50 bagāžas kombinācijām individualizēti apmierinās klientu vajadzības un mūsu pasažieri turpinās maksāt tikai par tiem pakalpojumiem, kurus viņi vēlas izmantot. No 1. novembra mēs padarīsim ceļošanu ērtāku, turpinot piedāvāt viszemākās iespējamās cenas mūsu plašajā tīklā, kurā ir 143 galamērķi 44 valstīs.”

Bagāžas izvēle:

Jaunie bagāžas nosacījumi 30 sekundēs:

https://www.youtube.com/watch?v=64zSr8X3gJ4&feature=youtu.be

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 104 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, savienojot 143 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air aptuveni 4,000 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 32 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Uzņēmums nesen saņēma visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī to nesen par 2017. gada Eiropas lidsabiedrību nosauca Aviation 100, kas ir cienījams gadskārtējs izdevums, kurš izsaka atzinību gada izcilākajiem aviācijas un kosmosa nozares dalībniekiem.

 

 

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli