Kontrolē gaisa kvalitāti mājās ar tālvadību


public. foto
Jumta logu tirgus līderis VELUX kopā ar inovatīvo tehnoloģiju ražotāju NETATMO izstrādājis viedo iekštelpu klimata kontroles sistēmu VELUX ACTIVE. Sistēma automātiski kontrolē iekštelpu gaisa kvalitāti, temperatūru un ļauj vadīt jumta logus, izmantojot viedtālruni.

Pētījumi liecina, 90 procentus savas dzīves cilvēki pavada iekštelpās, bieži aizmirstot tās izvēdināt. Tas spēj būtiski un negatīvi ietekmēt veselību. Tāpēc automātiska un vieda klimata kontrole kļūst aizvien svarīgāka.

“Rūpējoties par cilvēku veselību un labklājību, esam izveidojuši unikālu sistēmu. Gaisa kvalitāte būtiski ietekmē mūsu veselību, tāpēc ir svarīgi, lai iekštelpas, kurās varam kontrolēt gaisa kvalitāti, tiktu regulāri vēdinātas. VELUX ACTIVE sistēma patstāvīgi regulē iekštelpu gaisa kvalitāti, lai tas nebūtu sasmacis un lai tā temperatūra būtu optimāla,” stāsta VELUX Baltics ģenerāldirektors Dmitrijs Astašonoks.

Inovatīvās sistēmas darbības princips ir vienkāršs – viedie sensori uzrauga gaisa temperatūru, mitruma līmeni un CO2 koncentrāciju mājās un ar rūtera palīdzību aktivizē jumta logu un to aksesuāru atvēršanu un aizvēršanu, uzlabojot iekštelpu klimatu. Viedās mājas ierīce ir ieprogrammēta tā, lai jumta logi tiktu automātiski atvērti, ļaujot jūsu mājās ieplūst svaigam gaisam. Tā kā ACTIVE sistēma ievāc datus arī no laika ziņu stacijām, tā var novērst mājas pārkaršanu, laikus aizverot žalūzijas, saulessargus vai slēģus.

 

Šīs jaunākās gudro sensoru tehnoloģijas domā un darbojas cilvēku vietā, lai ikdiena būtu maksimāli atvieglota. Tās kontrolē, lai vide mājās būtu komfortabla – lai nebūtu pārāk karsti vai auksti, gaiss nesasmaktu, kā arī nekļūtu pārāk mitrs.

VELUX ACTIVE risinājums kopā ar NETATMO ir divu spēcīgu tehnoloģiju apvienojums: tie ir augstas kvalitātes VELUX jumta logi un NETATMO prasme izveidot vienkāršus un praktiskus viedos produktus un mobilās lietotnes. Automatizējot jumta logu atvēršanu, aizvēršanu un ēnas veidošanu ar aksesuāriem, varam būtiski mainīt un uzlabot iekštelpu klimatu, lai lietotājiem vairs nebūtu par to jāuztraucas. Pateicoties gudrajiem sensoriem, esam izveidojuši risinājumu, kas ir ne tikai vienkārši lietojams, bet arī labvēlīgi ietekmē lietotāju veselību,“ stāsta NETATMO dibinātājs Freds Poters.

VELUX ACTIVE sastāv no iekštelpu klimata sensora, vadības slēdža un rūtera. Sistēmu iespējams kontrolēt, izmantojot VELUX ACTIVE lietotni, kas ir lejuplādējama Google Play (Android) vai App Store (iOS). Tā sniegs iespēju atvērt un aizvērt jūsu jumta logus, žalūzijas, saulessargus vai slēģus pat tad, kad neesat mājās. VELUX ACTIVE sistēmu var savienot kopā arī ar Apple HomeKit.

VELUX ACTIVE ir gudro māju risinājums. Gudrajās mājās tālvadības ierīces ir iespējams pievienot interneta pieslēgumam. Viedo māju tehnoloģijas, izmantojot mobilās lietotnes un automātisko regulēšanu, ļauj kontrolēt mājsaimniecības ierīces, piemēram, ledusskapjus, saldētavas, veļas mazgājamās mašīnas, drēbju žāvētājus, kafijas automātus un tagad arī jumta logus.

“Viedās mājas risinājumi kļūst arvien populārāki, un prognozes liecina, ka nākamajos četros gados to pieprasījums un piedāvājums piedzīvos vēl neredzētu apjomu. Digitalizējot jumta loga darbību, viedās mājas nozīmīgums un lietderība ir pacelti jaunā līmenī, uzlabojot mūsu veselību un vairojot labklājību,” rezumē VELUX Baltijas ģenerāldirektors D. Astašonoks.

Pateicoties integrācijai ar Apple HomeKit, VELUX jumta logi, žalūzijas un slēģi kļūst par daļu no augošās viedo māju produktu grupas, kas uzlabo komfortu.

Uzzini vairāk par VELUX ACTIVE šeit: https://www.velux.lv/produkti/vieda-maja/velux-active.

Par VELUX Group

Vairāk nekā 75 gadus VELUX Group cilvēkiem visā pasaulē ir radījusi labākus dzīvošanas apstākļus, maksimāli izmantojot dienas gaismu un svaigu gaisu caur jumtu. Mūsu produktu klāstā ir iekļauti jumta logi, žalūzijas, saulessargi un slēģi, kā arī iebūvējami un gudrie mājas risinājumi. Šie produkti nodrošina veselīgu un ilgtspējīgu iekštelpu klimatu darbam, mācībām, rotaļām un izklaidei. Mēs strādājam globāli – pārdošana un ražošana noris vairāk nekā 40 valstīs, kur tiek nodarbināti apmēram 10 200 darbinieku. VELUX Group pieder VKR Holding A/S, kas pieder bezpeļņas un labdarības fondam THE VELUX FOUNDATIONS un dibinātāja ģimenei. 2017. gadā VKR Holding ieņēmumi bija 2,5 miljardi eiro, un no tiem 168 miljonus eiro THE VELUX FOUNDATIONS ziedoja labdarībai. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.velux.com.

Par NETATMO

NETATMO ir revolucionāra gudro māju kompānija, kas izstrādā intuitīvus elektroniskos risinājumus ar elegantu un pārdomātu dizainu. Katram NETATMO produktam ir pievienots mākslīgais intelekts, kas to padara patiešām gudru. Ikviena produkta mērķis ir padarīt tā lietotāja vidi drošāku, veselīgāku un ērtāku. NETATMO rūpīgi izstrādā savu produktu mehānismus, elektroniku un programmatūru atbilstoši visaugstākajiem standartiem. Mobilās un tīmekļa lietotnes ir izstrādātas tā, lai tās būtu viegli un ērti lietojamas. Izmantojot savu programmu with NETATMO, uzņēmums sadarbībā ar vadošajiem būvniecības zīmoliem izstrādā risinājumus, ko var integrēt dzīvojamo māju infrastruktūrā gan jaunbūvēs, gan renovācijas projektos.

VELUX Baltics
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli