T/p Alfa jaunajai papildu daudzstāvu autostāvvietas ēkai Spāru svētki


public. foto
Tirdzniecības parka Alfa jaunās daudzstāvu autostāvvietas ēkas būvniecība tika uzsākta šī gada aprīlī. Pēc nodošanas ekspluatācijā, ko plānots realizēt jau tuvākajā laikā, tā papildinās esošo autostāvvietu skaitu par aptuveni 500 jaunām vietām.

“Ar gandarījumu paziņojam, ka mūsu otrās autostāvvietas attīstības plāns tirdzniecības parkam Alfa veiksmīgi virzās uz priekšu. Jaunā ēka tiks savienota ar esošo, tā palielinot autostāvvietu ietilpību un nodrošinot mūsu apmeklētājiem nepieciešamās ērtības pirms gaidāmajām Ziemassvētku izpārdošanām. Pirms paplašinātā tirdzniecības centra atklāšanas nākamajā vasarā, plānots uzlabot arī pārējās t/p Alfa teritorijā esošās autostāvvietas,” stāsta Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

Jaunā autostāvvietas ēka būs trīs stāvos ar kopējo platību ~ 15 000 m2. Pirmajā stāvā plānots izvietot autostāvvietas 139 automašīnām, otrajā – 165, bet trešajā – 174. Transporta rotācija  augšup  un  lejup  būs veidota  analogi  esošajai  stāvvietai, ko apmeklētāji novērtējuši kā vienu no visērtākajām. Visi jaunās autostāvvietas stāvi tiks savienoti ar esošo daudzstāvu autostāvvietu, nodrošinot ērtu un jau ierastu piekļuvi tirdzniecības parka veikaliem, tādējādi jau šogad nodrošinot apmeklētājiem iespēju ērti atstāt savu automašīnu, lai sagādātu pārsteigumus gada visbrīnumainākajam laikam – Ziemassvētkiem. Savukārt piegādes transportam tiks izbūvēta jauna, nodalīta iebrauktuve no Stāmerienas ielas puses.

Tirdzniecības parka Alfa paplašināšanas ieceres būvniecība tika uzsākta pirms gada – 2017. gada oktobrī. Tās ietvaros tiks izbūvētas divas jaunas ēkas – piebūve esošajam tirdzniecības parkam, paplašinot to par ~ 20 000 m2 un jauna daudzstāvu autostāvvietas ēka. Projekta ietvaros paredzēta arī esošā teritorijas labiekārtojuma pārbūve, izveidojot to funkcionālāku un mūsdienu prasībām piemērotu.

Publicitātes fotogrāfijas: https://failiem.lv/u/euwcaz4g

Par Linstow Center Management

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (t/c Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole,) un nekustamā īpašuma apsaimniekotājs SIA Linstow Center Management (LCM) Latvijā darbojas jau 21 gadu. Kopējā LCM apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir vairāk nekā 230 000 m², bet visā Baltijā 329 000 m² (LCM apsaimnieko arī lielāko t/c Ülemiste Igaunijā). Vairāk informācijas: www.linstow.lv

Par Multi

Multi ir augstas klases tirdzniecības centru īpašnieks, apsaimniekotājs un attīstītājs Eiropā un Turcijā. Kā veiksmīga un uz izaugsmi orientēta Eiropas mazumtirdzniecības platforma Multi galvenais mērķis ir veicināt, pārvaldīt un uzlabot ilgtspējīgus ienākumus no nomas. Multi projekti norāda uz ekonomisko izaugsmi un sociālo attīstību pilsētās un reģionos, kur tie tiek īstenoti. Kopš dibināšanas 1982. gadā Multi ir aktīvi piedalījies vairāk nekā 190 projektu attīstīšanā un pašlaik uzņēmumam pieder un tas apsaimnieko vairāk nekā 130 tirdzniecības centru. Multi darbojas 13 valstīs, tajā skaitā Nīderlandē, kur atrodas tā galvenais birojs, kā arī Apvienotajā Karalistē, Beļģijā, Īrijā, Itālijā, Latvijā, Polijā, Portugālē, Slovākijā, Spānijā, Ukrainā, Vācijā un Turcijā. Vairāk informācijas: www.multi.eu.

 

Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli