Pasākuma 5G Ideation ietvaros, jaunuzņēmumi iepazīs 5G tehnoloģiju piedāvātās iespējas


public. foto
Agrīnās stadijas startup uzņēmumi un tehnoloģiju entuziasti, kurus interesē viedās pilsētas, mobilitāte un veselības aprūpe, ir aicināti pieteikties un piedalīties 5G Ideation, kas piedāvā iespēju diskutēt ar 5G tehnoloģiju nozares ekspertiem un augsta līmeņa vadītājiem, kā arī iespēju iepazīt revolucionārā tīkla iespējas. 5G seminārā piedalīsies tehnoloģiju nozares entuziasti no Baltijas un Ziemeļvalstīm, kā arī 20 jaunuzņēmumi no Dienvidkorejas.

TechChill un Latvijas Mobilā Telefona (LMT) organizēto semināru apstiprinātie dalībnieki varēs apmeklēt bez maksas. Ideju sesija ir ievads Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forumam 5G Techritory. Ņemot vērā, ka Eiropas mērķis ir ieņemt vadošo pozīciju 5G tehnoloģiju ieviešanā, Baltijas jūras reģions ir lieliski pozicionēts, lai izvirzītos vadībā un pārstāvētu 5G iespējas, konkurējot ar Silīcija ieleju un Āziju. Rīgā, 27. un 28. septembrī, Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forumā 5G Techritory, prezentēs 5G tīkla globālo izvietojumu, tostarp daloties padomos, kā 5G vīziju pārvērst funkcionējošos biznesa modeļos. Foruma runātāju vidū būs vairāk nekā 60 augstākā līmeņa vadītāji, tai skaitā runātāji no Qualcomm, Cisco, Huawei, Nokia un citi pasaules tirgus līderi, kā arī Eiropas Komisijas un Baltijas jūras reģiona valdību pārstāvji.

Foruma runātāji piedalīsies arī ideju izstrādē, pirms tam iepazīstinot ar 5G tehnoloģijām un to sniegtajām priekšrocībām uzņēmējiem un startup dibinātājiem. 5G pamatus izskaidros LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis. Dalībnieki gūs noderīgas zināšanas par tehnoloģiju un analizēs iespējamās problēmas, ko 5G tīkls varētu radīt tā sākuma stadijā. Ideju sesijā, piedaloties arī ekspertiem, dalībnieki apvienosies komandās un izstrādās jaunas idejas, kas balstītas uz 5G tehnoloģijām un to ieviešanā viedajās pilsētās (smart city), mobilitātē (smart mobility) un veselības aprūpē (smart healthcare). Palīdzot izstrādāt idejas un risinot problēmas, arī eksperti pievienosies komandām. 5G Ideation ietvaros dalībnieki diskutēs un apmainīsies zināšanām arī ar 20 jaunuzņēmumu veidotājiem un pārstāvjiem no Dienvidkorejas. Kā zināms, Dienvidkoreja ir viena no globālo telekomunikāciju līderēm.

Ideju sesijas vadīs Liis Narusk, Elevate dibinātāja un izpilddirektore, pieredzējusi ideju veterāne, apvienojot komandas spēku un vēlmi eksperimentēt. Pasākuma izskaņā komandas prezentēs izstrādātās biznesa idejas. Veiksmīgāko ideju autori saņems ielūgumus uz TechChill 2019. gada konferenci, kā arī 5G Techritory foruma biļetes visai komandai, kas ļaus turpināt diskusijas un veidot kontaktus ar pasaules tirgus līderiem un nozares ekspertiem. Pievienojies 5G ideju ģenērēšanai, iepazīsti nozares ekspertus un startup veidotājus. Ja esi gatavs iepazīties ar 5G iespējām, līdz 24. Septembrim reģistrējies šeit: http://bitly.com/5Gideation

“Ieviešot 3G un 4G telekomunikāciju nozarē, klienti varēja lietot ātrāku mobilo internetu, kā arī saņemt kvalitatīvākus telekomunikāciju pakalpojumus. 5G tīkla risinājums ietekmēs ikvienu uzņēmēju, ļaujot izmantot visas lietu interneta (Ineternet of Things) priekšrocības, piemēram, saslēgt vairākas viedierīces vienā tīklā. Iespējams, ka 5G ir revolūcijas sākums, kas mainīs mūsu uzskatus par tīklu un tīkla izmantošanu ierīcēs un darbā,” saka LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Cilvēce tuvojas arvien savienotākai un progresīvākai pasaulei. Piektās paaudzes bezvadu internets jeb 5G, ir jaunākā mobilo sakaru tehnoloģija, kas izstrādāta, lai ievērojami palielinātu bezvadu tīkla ātrumu un tā piedāvātās iespējas. Tehnoloģija ne tikai mainīs un izaicinās telekomunikāciju pasauli, bet arī ietekmēs neskaitāmas nozares, tostarp - startup vidi visā pasaulē. 5G infrastruktūra kļūs par savstarpēji saistītās pasaules virzītājspēku un balstīsies uz politikas normām un standartiem, kas vēl ir tikai izstrādes stadijā. Tehnoloģijai sperot tik lielu solu uz priekšu, jaunuzņēmumu dibinātājiem ir jādomā plašāk un jāuzdrošinās 5G izmantot savā labā.

Pasākumu 5G Ideation organizē TechChill un LMT, to atbalsta 5G Techritory un Norden.

TechChill ir kļuvis par gada vērienīgāko un atpazīstamāko Baltijas ekosistēmas atbalsta pasākumu, kā ietvaros ir arī lieliska iespēja iepazīt daudzsološākos jaunuzņēmumus un ideju autorus no Baltijas valstīm. Pēdējo pāris gadu laikā konference ir strauji attīstījusies - no dažiem simtiem interesentu, šobrīd TechChill katru gadu pulcē vairāk nekā divus tūkstošus starptautisko apmeklētāju. Katru februāri ar TechChill palīdzību Rīga, nedēļas garumā, kļūst par globālu inovāciju, biznesa un sadarbības veidošanas centru. Nākamā TechChill konference notiks 2019. gada 22. un 23. februārī, Rīgā. Plašāka informācija šeit: www.techchill.co

5G Techritory mērķis ir radīt platformu Baltijas jūras reģiona kopienai, biznesiem un patērētājiem veselīgas 5G ekosistēmas izveidei, kas varētu kalpot par paraugu Eiropas Gigabaitu sabiedrības veidošanā. Forums savedīs kopā vadošos 5G spēlētājus un vairāk nekā 60 ekspertus no visas pasaules, lai definētu jaunās 5G spēles mērķus un noteikumus. Plašāka informācija šeit: www.5Gtechritory.com

Kristīne Šeiko
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli