Drogas interneta veikals – tagad pērc visu vajadzīgo tiešsaistē


Foto: Shutterstock.com
Latvijā jau daudzus gadus var likt vienādības zīmi starp vārdu Drogas un skaistuma un sadzīves preču iegādi. Bet vai zināji, ka jau kādu laiku ir pieejams jauns Drogas.lv interneta veikals? Šajā rakstā uzzini, vai tajā pieejams viss tas pats, kas uz vietas veikalos, un kā tās iespējams iegādāties un saņemt!

Plašs un pārskatāms sortiments

Lai gan dāmām nereti patīk klīst gar veikalu plauktiem un pētīt piedāvājumā esošās preces, nevar noliegt, ka internetā preču izvēli bieži vien var izdarīt daudz vieglāk. Arī Drogas.lv interneta veikalā viss preču piedāvājums ir sadalīts atbilstošās kategorijās, ļaujot ikvienam pircējam ātri atrast nepieciešamo dekoratīvo un kopjošo kosmētiku, higiēnas preces, parfimēriju, aksesuārus vai lietas māja un ģimenei. Kas ir īpaši patīkami pircējiem – interneta veikalā pieejams viss Drogas veikalu sortiments – pat tas, kas veikalos uz vietas var būt izpirkts!

Tāpat  Drogas.lv atradīsiet atsevišķi izdalītas tādas preču kategorijas kā:

  • Interneta veikala jaunumi;
  • Īpašās akcijas preces un piedāvājumi;
  • Dāvanas un dāvanu iepakojumi.

Ja zini, kas Tev nepieciešams, tad atrast vajadzīgo preci būs iespējams gan sekojot norādēm un sadaļu aprakstiem, gan vienkārši ierakstot konkrētus atslēgas vārdus interneta veikala meklētājā.

Reģistrējies un izmanto priekšrocības

Drogas.lv var iepirkties gan fiziskās, gan juridiskās personas – atliek tikai reģistrēties, aizpildot pieteikuma formu. Tas ļaus izmantot dažādās priekšrocības, kas līdz šim bija pieejamas Drogas Patstāvīgā Klienta kartes lietotājiem. Ja Tev jau ir fiziskā Drogas Patstāvīgā Klienta karte, tad ar tās palīdzību Tu vari ienākt interneta veikala sistēmā un turpināt izmantot līdzšinējās priekšrocības virtuālajā vidē, tajā skaitā, krāt punktus.

Priekšrocība reģistrētiem lietotājiem

Kā reģistrēts lietotājs Tu varat sākt ērti izmantot Drogas.lv interneta veikalu, turklāt Tev būs iespējams:

  • interesējošās preces pievienot savam vēlmju sarakstam;
  • pārraudzīt savu pirkumu statusu un vēsturi kā tiešsaistē, tā arī bezsaistē;
  • saņemt informāciju par Drogas.lv piedāvātajiem jaunumiem, atlaidēm un aktualitātēm

Tiesa, Tu vari veikt pirkumus interneta veikalā arī nereģistrējoties, taču tādā gadījumā nesaņemsi iespēju izsekot savu sūtījumu, kā arī nevarēsi pārraudzīt pirkuma vēsturi un detaļas.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli