Circle K atver Eiropā pirmo ērtas iepirkšanās veikalu tirdzniecības centrā Rīgā


Circle K Riga Plaza
Šodien, 7. jūnijā, Circle K atklājis jaunu ērtas iepirkšanās veikalu modes un izklaides centrā "Rīga Plaza". Šis ir pirmais Circle K tīkla veikals Eiropā, kas savas durvis vēris tirdzniecības centra telpās. Svinot veikala atvēršanu, visu nedēļas nogali klientu iecienītākie produkti būs pieejami par īpaši draudzīgām cenām.

Circle K ērtas iepirkšanās veikala izveidē ieguldīti vairāk nekā 100 tūkstoši eiro un radītas 8 jaunas darba vietas. Veikals atrodas rekonstruētajā “Rīga Plaza” daļā, Mūkusalas ielā 71, un ir Latvijā pirmais Circle K jaunā koncepta veikals ar modernu dizainu un pārdomātu iekārtojumu.

“Pasaulē arvien populārāki kļūst convenience store jeb mazā formāta veikali, kur ātru un efektīvu apkalpošanu izvēlas tie, kuriem svarīga ikkatra minūte un garās lielveikalu rindās stāvēt nav laika. Pasaulē, kur kopējais Circle K zīmola veikalu skaits patlaban sasniedz 15 tūkstošus, mazā formāta veikalu vadībā esam uzkrājuši veiksmīgu pieredzi. Eiropā pirmie šāda tipa veikali tika atvērti Baltijas valstīs. Patlaban Daugavas kreisais krasts strauji attīstās, un Pārdaugavā savus birojus ver arvien vairāk uzņēmumu, veidojot dinamiskus biznesa kvartālus. Tāpēc, domājot par steidzīgajiem pārdaugaviešiem, esam lēmuši šeit atvērt Eiropā pirmo Circle K ērtas iepirkšanas veikalu tirdzniecības centrā”, saka Gunta Jēkabsone, Circle K Latvia izpilddirektore.

Veikala atklāšanas dienā apmeklētāji aicināti piedalīties laimes rata izlozē un tikt pie gardām balvām. Savukārt līdz pat nedēļas nogalei pircējiem būs iespēja iegādāties kafiju, hotdogus un smalkmaizītes par īpaši izdevīgu cenu – vienu eiro.

Šis Latvijā ir jau otrais Circle K ērtas iepirkšanas veikals bez degvielas uzpildes iespējas. Pirmais veikals tika atvērts 2016. gadā Vecrīgā, Vaļņu ielā 11.

Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Circle K ir plašākais DUS tīkls Latvijā – 82 tirdzniecības vietas, no kurām 76 ir pilna servisa DUS (tostarp 14 franšīzes), 4 automātiskās uzpildes stacijas un 2 ērtas iepirkšanās veikali. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem, Circle K ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

Circle K Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums