Energouzņēmumam "EG Energija" ambiciozi plāni Latvijas dabasgāzes tirgū


foto;EG Energija
Kopš pērnā gada beigām aktīvu darbību atvērtajā dabasgāzes tirgū Latvijā uzsācis Igaunijas "Eesti Gaas" meitasuzņēmums Latvijā "EG Energija", kas šobrīd apkalpo jau vairāk nekā 200 uzņēmumus, sasniedzot aptuveni 3% no Latvijas dabasgāzes patēriņa. Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno iekarot 20% jeb piekto daļu Latvijas dabasgāzes tirgus.

Iesaistoties atvērtajā dabasgāzes tirgū, “EG Energija” plāno ar katru gadu stratēģiski palielināt biznesa apjomus, paplašināt darbības virzienus un klientu portfeli. Līdz šī gada beigām uzņēmums plāno sasniegt vismaz 5% tirgus daļas, savukārt vidējā termiņā plānots to kāpināt līdz 20%.

“Latvijas tirgū vēl esam jauns uzņēmums, tomēr līdzšinējie darbības rādītāji liecina, ka spēsim realizēt dinamisku augšupeju tuvākajos gados. Izmantojot priekšrocības un pieredzi, ko mums sniedz mātes uzņēmums “Eesti Gaas”, esam spēruši pirmos veiksmīgos soļus Latvijas tirgū kvalitatīvas un uzticamas uzņēmējdarbības virzienā, sniedzot saviem klientiem iespēju saņemt augsta līmeņa servisu,” stāsta “EG Energija” izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Dāvis Skulte.

Kā vienu no priekšrocībām attiecībā pret citiem tirgus dalībniekiem, Dāvis Skulte min uzņēmuma tiešo pieeju dabasgāzes resursiem, kas raksturīga vien dažiem tirgus spēlētājiem. Kamēr Latvijā gāzes tirgus nav attīstīts Eiropas līmenī un tirgus lokāli nav stabilizējies, tas ir īpaši būtiski, jo sniedz iespēju elastīgi reaģēt uz gāzes cenu izmaiņām. Uzņēmums koncentrējas uz klientiem izdevīgu nosacījumu radīšanu, tādejādi neierobežojot to patērētās gāzes apjomu. Savukārt domājot par ērtībām un iespēju ilgtermiņā plānot klientu budžetu, “EG Energija” piedāvā piemērot arī nemainīgu dabasgāzes cenu līdz pat divu, divarpus gadu sadarbības termiņā.

Starp uzņēmuma klientiem ir dažādu jomu uzņēmumi, tajā skaitā vairāki lieli siltumapgādes un apstrādes rūpniecības uzņēmumi. “EG Energija” piedāvā pakalpojumus visā Latvijā, tostarp Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Saldū u.c.

Par “EG Energija” un “Eesti Gaas”:

“EG Energija” mātes uzņēmums “Eesti Gaas” ir viens no lielākajiem un senākajiem enerģijas uzņēmumiem Igaunijā. Uzņēmuma pamatprodukts ir dabasgāze un saviem klientiem “Eesti Gaas” nodrošina dabasgāzi ar cauruļvadu gāzes starpniecību, kā arī CNG (saspiestās dabasgāzes) un LNG (sašķidrinātās dabasgāzes) formā. Uzņēmums operē 8 CNG stacijas un šogad plānots atvērt vēl trīs jaunas, kuras klientiem piedāvās iegādāties arī vietēji ražotu biometānu. Uzņēmums apkalpo 48 tūkstošus klientu un tajā strādā 220 darbinieku. “Eesti Gaas” ietilpst lielākā korporatīvajā grupā, kurā ietilpst arī Tallink vadošā prāmju kompānija Baltijas jūras ziemeļu reģionā.

“EG Energija” Latvijā aktīvu dalību tirgū uzsāka 2017. gada beigās un šobrīd apkalpo vairāk nekā 200 klientu, kas sastāda 3% no gāzes tirgus patēriņa. Uzņēmums nodrošina dažādus elektroenerģijas, dabasgāzes risinājumus un LNG (sašķidrināto dabasgāzi) biznesa klientiem.

“EG Energija” Latvijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli