Ziedu piegāde - lielisks veids, kā apsveikt no attāluma

Šobrīd pakalpojumu segments intensīvi strādā un attīstās tajā virzienā, lai piedāvātu vēl vairāk komforta un ērtību modernajam, vienmēr aizņemtajam un steidzīgajam cilvēkam. Lai optimizētu daudzas ikdienišķas darbības, atvieglotu tās vai pat pilnībā atbrīvotu klientu no šīm rūpēm. Ļoti lielu lomu šajos procesos spēlē modernās tehnoloģijas un internets, kas ļauj pakalpojumu sfēru padarīt mobilu, efektīvu un vēl ērtāku.

Viens no šādiem mūsdienīgajiem pakalpojumiem ir ziedu piegāde, par ko vairāk pastāstīja viens no vadošajiem ziedu piegādātājiem Rīgā un Jūrmalā “Magnolijas Zieds”.

It kā jau ziedu piegāde nav nekas jauns, tomēr arī ir, jo pats ziedu pasūtīšanas, pasūtījumu apmaksas un arī izpildes process ir kļuvis tik vienkāršš un ērts, ka tas tiešām aizņem vien dažus mirkļus. “Magnolijas Zieds” un arī citi ziedu piegādātāji savu darbu plāno tā, lai jebkuram klientam pasūtījumu nogādātu jau tuvāko divu stundu laikā.

Ziedu piegāde kļūst arvien pieprasītāka

Tam, kāpēc ziedu piegāde kļūst arvien pieprasītāka, ir vairāki iemesli:

  • tas ir ērts veids, kā apsveikt no attāluma;
  • vienmēr var dabūt svaigus ziedus arī tad, ja nav laika doties uz ziedu salonu pašam;
  • tiek ietaupīts laiks ceļā;
  • ziedu piegāde vienmēr ir pārsteigums, kas sniedz pozitīvas emocijas gan sūtītājam, gan ziedu saņēmējam.

Mēs dzīvojam intensīvā laikā, cilvēki ir aizņemti, skrien, ceļo, dodas komandējumos, vienu dienu ir te, citu jau otrā pasaules malā. Vienmēr būs kaut kas, ko nokavē vai palaiž garām. Bet tām noteikti nevajadzētu būt tuvo un mīļo cilvēku īpašajām dienām — dzimšanas, vārda dienas, kāzu dienas, kāzu jubilejas, izlaidumi un citi īpaši svētki. Ziedu piegāde ļauj tomēr savā veidā būt klāt arī tad, ja fiziski nav tādas iespējas.

Ziedu pasūtītājs var atrasties citā valstī vai otrā Latvijas malā, dažu minūšu laikā internetā noformēt pasūtījumu, bet jau pēc neilga laika ziedi, svaigi un skaisti iesaiņoti, tiek piegādāti saņēmējam tieši rokās. Kopā ar apsveikuma kartīti, kurā var ierakstīt kādu īpašu vēlējumu.

Kā iekarot sievietes sirdi? Aizsūti ziedus!

Ziedi, kas piegādāti no slepenā pielūdzēja, ir jau sen zināms romantiskais žests, kas liek sievietes sirdij pukstēt straujāk, liek vērot un minēt, kurš tad ir slepenais pielūdzējs. Ziedu piegāde ir lielisks pakalpojums, ko savā labā var izmantot vīrieši, kuriem patīk aplidot savas mīļotās un iecerētās. Ziedu piegādātājs arī izdara visu, lai ziedu pasūtīšana klientam būtu iespējami ērta, lai viņam atliktu tikai izdarīt izvēli, jo tiek piedāvāti jau gatavi pušķi, kompozīcijas, dāvanu kastes ar ziediem un pat dāvanu komplekti.

No sezonāliem ziediem līdz ekskluzīvām rozēm

“Magnolijas Zieds” ir viens no tiem ziedu piegādātājiem, kas par savu prioritāti izvirzījis izcilu ziedu kvalitāti, ārtu un precīzu piegādes servisu un plašu ziedu klāstu, nodrošinot klientiem izvēles iespējas katram dzīves gadījumam. Piedāvājumā ir gan paši labākie vietējie un sezonālie ziedi, gan ekskluzīvas rozes no vadošajām Kenijas rožu audzētavām.

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli