Norvik Banka atvērusi jaunu filiāli Purvciemā

Turpinot uzlabot esošo filiāļu tīklu un rūpējoties par klientu ērtībām, Norvik Banka šodien, 12.aprīlī, atklāja jaunu filiāli Rīgā, Stirnu ielā 26. Norvik Bankai šobrīd ir plašākais filiāļu tīkls – vairāk nekā 50 klientu apkalpošanas centri visā Latvijā.

Jaunā filiāle Stirnu ielā 26, Rīgā, būs atvērta katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 19:00, kā arī brīvdienās līdz plkst. 17:00 (sestdienās no 9:00-17:00, svētdienās no 10:00-17:00), kad iedzīvotājiem būs pieejamas ne tikai finanšu konsultācijas, bet arī iespēja izņemt vai iemaksāt skaidru naudu, apmaksāt rēķinus, pārskaitīt naudu un veikt citus ikdienā nepieciešamos darījumus. Īpaši jaunajā filiālē būs gaidīti seniori, kuri šeit varēs gan veikt komunālo rēķinu apmaksu par zemāko cenu Latvijā, gan saņemt izsmeļošas konsultācijas, piemēram, kā pārvaldīt savus ikdienas maksājumus internetbankā.

Efektīva darbība un labs klientu serviss ir mūsu prioritāte, tāpēc no šodien Purvciema iedzīvotājiem divu līdzšinējo filiāļu vietā, kas atradās Nīcgales ielā 2b un Dzelzavas ielā 72, būs pieejama viena plaša un moderna filiāle pašā Purvciema centrā Stirnu ielā 26. Jaunās filiāles telpās būs iespēja vienlaikus apkalpot vēl vairāk Norvik Bankas klientu, tādā veidā gan ietaupot klientu laiku bankas pakalpojumu saņemšanai, gan padarot bankas apmeklējumu vēl patīkamāku un ērtāku,” norāda Anna Vjaksa, Norvik Bankas privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja.

Klientu ērtībām Norvik Banka tuvākajā laikā plāno atvērt vēl 2 jaunas filiāles, kā arī renovēt esošās.

Jāatzīmē, ka darbam Norvik Bankas jaunajās filiālēs laipni aicināti pieteikties seniori. Jau šobrīd bankā strādā 12 seniori – konsultanti, kas ikdienā palīdz citiem senioriem ar finanšu konsultācijām viņiem saprotamā valodā.

Norvik Banka ir banka ar 25 gadu pieredzi un ir viena no 10 lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma. Norvik Banka lepojas ar jau vairāk nekā 100 tūkstošiem klientu, un vairāk nekā 50 klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā. Īpaša uzmanība tiek veltīta senioriem, kuri veido aptuveni divas trešdaļas no klientu skaita.

 

AS Norvik Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija