"Neste" atver jaunu degvielas uzpildes staciju Grenctālē


Foto_“Neste” atver jaunu DUS Grenctale
"Neste", Latvijā lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls, ņemot vērā klientu pieprasījumu, atklājis jaunu degvielas uzpildes staciju (DUS) Grenctālē, Brunavas pagastā, Bauskas novadā. Šī ir jau 71. DUS Latvijā un tās būvniecībā "Neste" ieguldījusi 250 tūkstošus eiro.

Kādreizējā Grenctāles robežkontroles punkta teritorijā atvērtā “Neste” DUS ir speciāli pielāgota smagajiem auto transporta līdzekļiem. DUS ir aprīkota ar ātrgaitas sūkni, kas ļauj automašīnu uzpildīt daudz ātrāk. Taču jaunajā DUS varēs uzpildīt arī vieglās automašīnas. DUS pieejama Neste Futura dīzeļdegviela un AdBlue. Lai nodrošinātu vēl ātrāku un ērtāku degvielas uzpildi, ātrgaitas dīzeļdegvielas sūknis aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu Truck+. Izmantojot Truck+, uzpildei nav nepieciešama degvielas karte, tādējādi šoferi uzpildi var veikt ātrāk, savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem ir vieglāk kontrolēt patēriņu un veikt precīzāku degvielas uzskaiti.

Visa “Neste” DUS iegādājamā degviela tiek ražota “Neste” pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tā ar jūras transportu tiek piegādāta uz Latviju un uzglabāta terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti.

Jaunajā DUS Grenctālē iespējams norēķināties ar banku kartēm un “Neste” degvielas karti privātpersonām un uzņēmumiem. Pateicoties automātiskās degvielas uzpildes konceptam, “Neste” piedāvā degvielu par iespējami zemāko cenu tirgū, nodrošinot ātrāko degvielas uzpildes pieredzi.

Par “Neste”

“Neste” ir Somijas vadošais naftas pārstrādes un atjaunojamo resursu pārstrādes uzņēmums, kura darbība ir vērsta uz augstākās kvalitātes degvielas produktu ar samazinātu emisiju daudzumu ražošanu un tirdzniecību, kā arī industriālo produktu ražošanu, kas tiek izstrādāti saskaņā ar pasaules līmeņa pētījumiem. “Neste” ir līderis pasaulē atjaunojamās dīzeļdegvielas ražošanā ar ražošanas jaudu vairāk nekā 2 miljoni tonnu degvielas gadā. “Neste” ir arī lielākais uzņēmums pasaulē, kas specializējas degvielas ražošanā no atkritumiem un rūpniecībā izmantoto izejvielu atlikumiem. “Neste” uz ilgtspēju vērstā darbība ir atzinīgi novērtēta “Dow Jones” pasaules ilgtspējības indeksā, un uzņēmums 2017. gadā ir atzīts par 2. pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu. “Neste” ieņēmumi 2017. gadā bija 13 miljardi eiro, un uzņēmums tiek kotēts Somijas biržā. Ap 5 000 “Neste” darbinieku ikdienā strādā, lai nodrošinātu tīrāku satiksmi, ilgtspējīgāku resursu izmantošanu un labāku dzīves kvalitāti. Vairāk informācijas: www.neste.com

Par SIA “Neste Latvija”

SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 27 gadus. SIA “Neste Latvija” ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 71 stacija visā valstī. Vairāk: www.neste.lv

 

SIA “Neste Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli