Vairāk nekā 8 reizes pieaudzis darījumu skaits ar bezkontaktu maksājumu kartēm "Maxima Latvija" veikalos

Līdz ar bezkontakta maksājumu karšu popularitātes pieaugumu, vairāk nekā 8 reizes pieauguši arī bezkontakta norēķini par pirkumiem "Maxima Latvija" veikalos.

Ja pagājušā gada sākumā dienas laikā ar bezkontakta maksājumu kartēm par saviem pirkumiem norēķinājās aptuveni līdz 1 tūkstotim iedzīvotāju, tad šogad dienas laikā darījumu skaits ar bezkontakta maksājumu kartēm pārsniedza 8 tūkstošus dienā.

“Tas varētu būt skaidrojams ar to, ka arvien vairāk banku saviem klientiem ir izsniegušas bezkontakta maksājumu kartes. Tāpat arī mūsu klienti ir novērtējuši ātrus un ērtus norēķinus,” norāda “Maxima Latvija” operacionālā vadītāja un valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

“Aprīļa otrajā pusē norēķināšanās ar bezkontakta maksājumu kartēm “Maxima Latvija” veikalos varētu pieaugt vēl straujāk, jo tad Latvijā bezkontakta norēķiniem bez PIN koda ievades tiks palielināts maksājumu limits no pašreizējiem 10 eiro līdz 25 eiro,” prognozē K. Āboltiņa.

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” norēķināšanos ar bezkontakta maksājumu kartēm ieviesa 2016. gada nogalē, un šis pakalpojums pieejams visos 154 “Maxima Latvija” veikalos gan tradicionālajās, gan pašapkalpošanās kasēs.

“Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli