"Laimas" jaunās ražotnes Ādažos attīstība rit pēc plāna; būvniecība sāksies vasarā


Jauna_Laimas_razotne_zemes iegade
Šī gada 6. decembrī Latvijas vadošais konditorejas uzņēmums "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ar "Colliers International" starpniecību noslēdzis līgumu par zemes iegādi Ādažos "Laimas" ražotnes būvniecībai. Pirkuma līgums paredz zemes iegādi, kā arī ārējo komunikāciju – ceļu pievadu, ūdens, gāzes, elektrības, kanalizācijas, meliorācijas un optiskā interneta izbūvi iegādātajam zemes gabalam.

Pirms līguma parakstīšanas tika veikta zemes ģeoloģiskā un ekoloģiskā izpēte, lai pārliecinātos par zemes atbilstību un grunts kvalitāti. Rezultāti apliecināja, ka zeme nav piesārņota un tā ir droša ražotnes celtniecībai.

Vienlaikus ir izstrādāts jaunās “Laimas” ražotnes būvprojekts, kas ir iesniegts Ādažu novada domē un ir saņemta būvatļauja, lai varētu turpināt darbu pie detalizētāka tehniskā projekta izstrādes. Būvprojektu pilnībā paredzēts pabeigt nākamā gada maijā, savukārt ražotnes celtniecību plānots sākt 2018. gada vasarā un pabeigt līdz 2019. gada pirmajam ceturksnim, lai 2019. gada nogalē varētu sākt pilnvērtīgu ražošanu jaunajā ēkā.


LaimaĀdažos

Esam gandarīti, ka jaunās “Laimas” ražotnes būvniecības projekts rit pēc plāna. Līdz ar zemes iegādi un būvniecības projekta iesniegšanu mēs uzņemam strauju attīstības kursu. Papildus tam jaunā “Laima” ražotne atradīsies uz pilnībā jaunbūvētas ielas, kuru nosauks par Laimas ielu. Ar šādu iniciatīvu mēs vērsāmies Ādažu domē un deputāti Ādažu domes sēdē ideju ir atbalstījuši,” stāsta Toms Didrihsons, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Esam patiesi lepni uzņemt Ādažos jauno “Laimas” ražotni un sadarboties ar “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šī projekta īstenošanā. Šis ir vēl viens spēcīgs apliecinājums tam, ka Ādaži ir lieliski piemēroti ražošanas uzņēmuma attīstībai gan infrastruktūras, gan lokācijas ziņā. Kā arī, atzīmējot šo nozīmīgo notikumu, pēc uzņēmuma iniciatīvas esam devuši ražotnes atrašanās vietai ielas nosaukumu “Laima”,” uzsver Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks.

 

Kā ziņots iepriekš, uzņēmums nākamo trīs gadu laikā investēs līdz pat 20 miljoniem eiro jaunās “Laimas” ražotnes būvniecībā un turpmākā attīstībā. Šīs ir vienas no lielākajām investīcijām pārtikas nozarē Latvijā un tās papildina vairāk nekā 16 miljonus eiro, ko pēdējo divu gadu laikā “Orkla” jau ieguldījusi saldumu un uzkodu biznesā.

Par “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”:

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

Par “Orkla”:

“Orkla” ir vadošais plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoreju konceptuālo risinājumu piegādātājs. Ziemeļvalstis un Baltijas reģions ir “Orkla” galvenie tirgi un tie veido aptuveni 80% no apgrozījuma uzņēmuma zīmolu patēriņu preču segmentā. “Orkla” grupai ir stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Centrāleiropā un Indijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā.

“Orkla” ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēts uzņēmums, kurš bāzēts Oslo, Norvēģijā. No 2016.gada 31.decembra “Orkla” grupā strādā 18 154 darbinieki. “Orkla” apgrozījums 2016.gadā bija 4,2 miljardi eiro (NOK 37,8 miljardi). 

Orkla Confectionery & Snacks Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija