"Maxima Latvija" investē 575 tūkstošus eiro veikala rekonstrukcijā Smiltenē, Atmodas ielā 4

Pēc nedēļas, 14.decembrī, plkst.10:00 "Maxima Latvija" atklās "Maxima X" formāta veikalu Smiltenē, Atmodas ielā 4, kura rekonstrukcijā investēti 575 tūkstoši eiro.

Šis veikals tika atklāts 2004.gada vasaras sākumā, un līdz šim vērienīgas pārmaiņas tas nebija pieredzējis. Rekonstrukcijas darbi tika uzsākti šajā rudenī. Veikalā nomainīts apgaismojums, plaukti, ledusskapji, saldētavas, kā arī parējās iekārtas. Arī ēkas fasāde ir ieguvusi jaunus akcentus.

“Veikalam bija nepieciešama jauna elpa, jo iepriekš tas bija piedzīvojis tikai nelielus remontdarbus, bet tagad tas ir pilnībā rekonstruēts. Tas ir kļuvis košāks, gaišāks, un iedzīvotājiem iepirkšanās tajā būs vēl patīkamāka un ērtāka. Ņemot vērā klientu paradumu maiņu, šajā veikalā esam paplašinājuši svaigās pārtikas preču sortimentu, smalkmaizīšu, kā arī grila produkcijas sortimentu,” norāda “Maxima Latvija” operacionāla vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Veikala tirdzniecības zāle pēc rekonstrukcijas ir kļuvusi nedaudz plašāka, un tagad tā būs 461 kvadrātmetru plaša. Tāpat kā iepriekš šajā “Maxima X” veikalā strādās 23 darbinieki, kas rūpēsies, lai iedzīvotāji varētu iegādāties visu nepieciešamo. 

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA „Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls, kam Latvijā 46 apdzīvotās vietās ir 154 veikali, no kuriem 126 ir X formāta veikali, 24 – XX formāta un 4 - XXX formāta veikali. Uzņēmums ietilpst holdingā „Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā). SIA „Maxima Latvija” 154 veikalos, internetveikalā e-maxima.lv un divos loģistikas centros ir nodarbināti aptuveni 7500 darbinieki. SIA “Maxima Latvija” ir Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas biedrs.

“Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija