Admiral Markets emitē obligācijas €5 miljonu vērtībā

2017. gada 8. decembrī starptautiskā finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecības kompānija Admiral Markets AS uzsāks publisku obligāciju emisiju. Kā norādīts Igaunijas finanšu uzraudzības iestādē reģistrētajā un šodien publiskotajā prospektā, kopējā emitēto obligāciju vērtība sasniedz 5 miljonus eiro.

“Admiral Markets AS fokusējas uz strauju izaugsmi un biznesa apjomu palielināšanu. Obligāciju emisija palielinās Admiral Markets AS kopējo kapitāla bāzi un nodrošinās kompānijas aktivitātes ilgtermiņā. Viens no mūsu mērķiem kā “fintech” uzņēmumam ir nodrošināt mūsdienīgas tirdzniecības programmas mūsu klientiem un turpināt piedāvāt tehnoloģiski augsti attīstītu tiešsaistes tirdzniecību”, norāda Sergejs Bogatenkovs, Admiral Markets AS valdes loceklis.

Subordinēto obligāciju publisko piedāvājumu organizē Admiral Markets AS, un pieteikšanās laiks ir no 2017. gada 8. līdz 19. decembrim. Piedāvājums ir izteikts institucionālajiem un privātajiem investoriem no Baltijas valstīm.

Kopumā tiks emitētas 50 000 obligācijas par €100 gabalā ar procentlikmi 8% gadā. Obligāciju dzēšanas datums ir 2027. gada 28. decembris, līdz kuram emitents obligācijas atpirks. Minimālais obligāciju skaits, kuru iespējams iegādāties, ir viena obligācija.

Lai pieteiktos obligāciju iegādei, investoram jābūt atvērtam finanšu instrumentu/vērtspapīru kontam kādā no komercbankām, kura ir Igaunijas Centrālā depozitārija dalībniece, un jāiesniedz pirkšanas pieteikums ar attiecīgās biržas biedra starpniecību.

Plānots, ka Admiral Markets AS obligācijas tiks iekļautas Nasdaq biržas Baltijas vērtspapīru sarakstā.

Obligāciju emisijas juridiskais konsultants ir komerctiesību juridiskais birojs “TGS Baltic”.

Plašāka informācija par obligāciju emisiju Admiral Markets AS Igaunijas ofisa mājaslapā admiral.ee

Risku atruna:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis paziņojums nevar tikt uzskatīts par ieteikumu ieguldīt, konsultāciju vai cita veida investīciju palīdzību. Pirms investīciju lēmumu pieņemšanas, aicinām konsultēties pie neatkarīga eksperta. 

RŪTA KROLLE-KNESE
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija